HKM podsumowuje targi RemaDays 2017
2 mar 2017 09:32

Firma HKM z Sopotu zaprezentowała się na tegorocznej edycji RemaDays przede wszystkim z drukiem cyfrowym i bardzo bogatym finishingiem dla etykiet samoprzylepnych. IMG_4269

Stoisko było tak oblegane, że nie udało nam się porozmawiać z przedstawicielami firmy w czasie targów, zasięgnęliśmy zatem opinii zaraz po zakończeniu imprezy.  Prezes HKM Grzegorz Kamiński powiedział nam, że jest bardzo zadowolony z ewidentnego sukcesu na targach RemaDays: „Ilość klientów na stoisku przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Zainteresowanie naszym hitem targowym: kompaktową linią do produkcji etykiet na gotowo było bardzo widoczne. Bezpośrednio po targach mamy wstępnie zakontraktowane trzy maszyny DC330 Mini/T3, a w niedalekiej przyszłości szykują się następne.”

Zbigniew Karapuda, dyrektor handlowy HKM, dodaje: „Nie jest dużą niespodzianką, że produkt tak trafnie skonfigurowany będzie się sprzedawał doskonale. Świetnie wstrzeliwuje się w potrzeby rynku. Mała hybryda, którą jest maszyna DC330Mini z Trojanem3 jako elementem cyfrowym, spełnia wszystkie oczekiwania klienta. Nie tylko wydrukuje cyfrowo etykietę, lecz również doda kolory spotowe lub lakier wybiórczy na stacji flekso. Zalaminuje albo wykona złocenia, ewentualnie pokryje produkt lakierem UV. Następny etap to wykrawanie na sztancy semi-rotacyjnej lub w pełnej rotacji, a na koniec maszyna skonfekcjonuje etykiety w formie odpowiednich rolek. Dla bardzo wymagających klientów możemy też dodać sito lub tłoczenie. Dzięki budowie modułowej jest możliwe skonfigurowanie maszyny pod dowolne potrzeby, a także możliwość dokupienia odpowiedniego modułu w późniejszym czasie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też produkty HKM: przecinarka do gilz, podnośnik do roli i stroboskop do kontroli etykiet. Dzięki naszej własnej produkcji mają rozsądną cenę i stabilną jakość. Wszystkie te produkty będziemy prezentować również na najbliższych targach Warsaw Pack odbywających się w dniach 7-9 marca w Nadarzynie.  Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie tym razem każdy znajdzie miejsce do swobodnych rozmów.”

Artykuł sponsorowany