PC Print na Targach Packaging Innovations
10 mar 2017 10:42

Firma PC PRINT w tym roku świętuje 30 lat istnienia i 24 lata współpracy jako wyłączny partner firmy Leonhard Kurz w Polsce.

Ubiegłoroczna Drupa była zdominowana przez wystawców proponujących rozwiązania druku cyfrowego do zastosowania zarówno w drukarniach arkuszowych, jak i rolowych. Firma Kurz, której PC Print jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce, wpisując się w ten nurt pokazała dwa urządzenia do uszlachetniania arkuszowych druków cyfrowych przy użyciu metalizowanej folii DIGITAL METAL®. Rozwiązania te z każdym miesiącem zyskują nowych użytkowników i zastosowania.

Flagowe produkty z tego obszaru to większa niż jej starszy brat DM-LINER® w formacie SRA3, maszyna umożliwiająca dekorację folią DIGITAL METAL® arkuszowych druków cyfrowych w formacie B2 i zintegrowane urządzenie DM-LINER® UV-INK umożliwiające transfer folii DIGITAL METAL® na podłoża papierowe i z tworzyw sztucznych z użyciem technologii inkjet. Transfer folii może następować zarówno przed cyfrowym lub offsetowym zadrukiem, jak i po nich. 

Technologia DIGITAL METAL® znajduje zastosowanie przy uszlachetnianiu produktów, które są obecnie wykonywane w drukarniach cyfrowych lub im podzlecane. Mogą to być: fotoalbumy, wizytówki, personalizowane karty okolicznościowe i widokówki, eleganckie karty dań dla restauracji, wszelkiego typu kupony, vouchery i bilety, luksusowe broszury, personalizowane etykiety lub krótkie serie wydawnicze. Ze względu na ogromną dynamikę rozwoju druku cyfrowego pojawia się zapotrzebowanie rynku na nowe zastosowania; dla przykładu zwiększa się zainteresowanie drukiem i uszlachetnianiem prototypów luksusowych opakowań na zasadzie „metal proof” oraz transferu folii DIGITAL METAL® na karty typu: kredytowe, debetowe lub lojalnościowe.

Innowacyjne produkty oraz rozwiązania to jedynie część oferty PC PRINT. Mierząc się z nowoczesnymi rozwiązaniami nie można zapominać o równie dynamicznym rynku folii do tłoczenia na gorąco oraz transferu folii na zimno. Profesjonalne wsparcie techniczne, dobrana oferta produktowa, ekonomiczne rozwiązania czy szkolenia dla drukarń, właścicieli marek i designerów są atutami PC Print, z których od 30 lat korzysta wiele firm. 

Stoisko B18 firmy PC Print na Targach Packaging Innovations 2017 będzie punktem na mapie targów, którego nie można pominąć.

Artykuł sponsorowany

pc_print_bannerek

error: Kopiowanie zabronione!
cript>