Mark Andy restrukturyzuje swoją europejską organizację sprzedaży
17 mar 2017 12:32

W reakcji na utrzymujący się rozwój europejskiego sektora opakowaniowego i jego ostatnie sukcesy firma Mark Andy, Tom Cavalcoczołowy dostawca rozwiązań do druku wąskowstęgowego, zdecydowała się na wewnętrzne zmiany organizacyjne. Ich celem jest wzmocnienie europejskiego zespołu wsparcia i dalsze usprawnianie strategii, którą firma nazywa „Total Customer Experience” (totalna obsługa klienta).

Tom Cavalco, który przez ostatnie 15 lat współtworzył sukcesy Mark Andy na różnych stanowiskach służbowych, został mianowany dyrektorem zarządzającym Mark Andy Europe. Według dyrektora generalnego Mark Andy, Kevina Wilkena: „Tom był kluczem do szybkiego wzrostu sprzedaży i naszych udziałów w europejskim rynku; ten wybór odzwierciedla jego głębokie zrozumienie firmowych rozwiązań oraz rynków, na których działają, jak również bliskie więzi zawodowe, jakie nawiązał z klientami z całego kontynentu.”

Cavalco, który był siłą napędową udanego transferu europejskiej centrali Mark Andy do Warszawy w 2015 r., będzie zajmował się kwestiami obsługi klienta na etapie od demonstracji, przez instalacje, aż po serwis. Będzie też odpowiedzialny za kierowanie oraz rozwijanie sieci dystrybucji i sprzedaży, a także zwiększanie gamy produktów i usług Mark Andy skierowanych do europejskich klientów, która wzrosła dwukrotnie w ostatnich dwóch latach mimo niekorzystnej sytuacji gospodarczej i rosnącej konkurencji w Unii Europejskiej.

Wiceprezes działu Sprzedaży Międzynarodowej Mike Russel, który odegrał istotną rolę przy wspieraniu rozwoju rynku europejskiego, będzie pomagał Tomowi Cavalco na jego nowym stanowisku. Jak mówi: „Jesteśmy podekscytowani perspektywami naszej firmy pod kierownictwem Toma i wiem, że jego promocja spotka się z poparciem rosnącej liczby klientów. Nie mogę doczekać się momentu, gdy będę mógł wesprzeć nową europejską organizację, która rozwija swoją ofertę zaawansowanych produktów i usług opracowanych z myślą o wsparciu biznesów naszych klientów.”

Przetwórcy druku wąskowstęgowego, którzy chcieliby osobiście zobaczyć w akcji nową organizację europejskich struktur Mark Andy, są zaproszeni do udziału w nadchodzących Dniach Otwartych (5-7 kwietnia w Warszawie). Mark Andy pokaże wówczas pełną gamę swoich hybrydowych rozwiązań do druku flekso i cyfrowego, jak również najnowsze maszyny Rotoflex do inspekcji i przewijania. Więcej informacji na stronie: http://info.markandy.com/warsaw2017.

Na podstawie informacji firmy Mark Andy opracował TK

error: Kopiowanie zabronione!
cript>