Największa premiera produktowa w historii firmy Xerox
4 kwi 2017 12:24

Xerox, firma-innowator technologiczny, wprowadza rewolucyjną zmianę. Dzięki premierze 29 urządzeń wyposażonych w technologię ConnectKey na rynek wchodzą drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z prostymi, bezpiecznymi i szybko działającymi funkcjonalnościami, z dostępem do chmury i aplikacji zwiększających produktywność.

Nowa technologia ConnectKey zmienia tradycyjne urządzenie drukujące w inteligentnego asystenta biurowego. Spersonalizowany przepływ pracy, dostęp do chmury za pomocą jednego tylko kliknięcia i wielowarstwowe systemy zabezpieczeń ułatwią drukowanie, kopiowanie oraz faksowanie.

Oferta Xerox zawiera produkty różnych rozmiarów, prędkości i oferujące różne możliwości operacyjne, które odpowiadają potrzebom zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i wielkich organizacji.

Rozumiemy zmiany zachodzące w każdym środowisku pracy – mówi Jeff Jacobson, CEO Xerox. – W tej chwili ludzie nie pracują już używając ekranów komputerów, ponieważ posługują się urządzeniami mobilnymi. Ten ruch spersonalizował sposób wykonywania obowiązków. Wzięliśmy to pod uwagę tworząc portfolio urządzeń silnie związanych z technologiami mobilnymi i chmurowymi.”

Nowe produkty Xerox będą dystrybuowane w ramach linii Xerox VersaLink i Xerox AltaLink. Seria VersaLink, zaprojektowana do użytkowania przez niewielkie lub niepracujące w jednym pomieszczeniu zespoły biurowe, składa się z 19 drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Seria AltaLink zawiera z kolei 10 urządzeń wielofunkcyjnych dla większych grup roboczych lub zespołów drukujących znaczne ilości dokumentów. Wyróżniki produktów to:

  • Usprawniony proces biznesowy – dostępne od razu lub stworzone przez partnerów, wbudowane aplikacje dostępne w Xerox App Gallery pomagają organizacjom zaprojektować proces przepływu pracy. Pozwoli to skrócić czas poświęcony uzupełnianiu danych pacjentów, zarządzaniu kontraktami nieruchomościowymi czy fakturowaniu.

  • Najlepsze user experience – lata badań pozwoliły wyposażyć nowe 29 urządzeń Xerox w elastyczny, przypominający tablet interfejs. Jego personalizacja pozwala na dostosowanie się do różnych potrzeb zarówno całych grup, jak i pojedynczych pracowników.

  • Gotowość do pracy mobilnej i z chmurowego repozytorium – informacje mogą przepływać z urządzeń do chmurowych repozytoriów typu Dropbox, Office 365 czy Google Drive. Pracownicy zdalni mogą drukować bez konieczności fizycznego połączenia z siecią z każdego urządzenia.

  • Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego urządzenia – technologia ConnectKey zapewnia całościową ochronę składowych systemu i jego potencjalnych słabych punktów. Oferuje ochronę przed nieautoryzowanym dostępem, utrzymuje tajność komunikacji, a także szyfruje i nadpisuje obrazy, analizuje próby dostępu i chroni dane oraz urządzenia przed atakami.

Dzięki współpracy z liderami branżowymi w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, urządzenia wyposażone w technologię ConnectKey oferują wyższy stopień zabezpieczenia. Urządzenia wielofunkcyjne AltaLink zostały także wyposażone w dodatkowe filtry ochronne dzięki partnerstwu z McAfee.  

Opracowano na podstawie informacji firmy Xerox