Dni Otwarte Perfecta 2017
18 kwi 2017 10:42

Dni Otwarte firmy Perfecta odbędą się w dniach 25-27 kwietnia br. w Bautzen w Niemczech. Perfecta

Maszyny produkowane przez firmę Perfecta - wiodącego niemieckiego producenta krajarek, trójnoży oraz systemów cięcia - od lat są znane z wysokiej jakości oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie cięcia papieru, a Dni Otwarte co roku przyciągają wielu gości z całego świata. Dystrybutorem tych rozwiązań na rynku polskim jest firma Avargraf, która zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia tej imprezy, prosząc o kontakt.

Wśród produktów z linii ECO Line prezentowanych podczas Dni Otwartych znajdą się wysokowydajne krajarki ECO Line 78 i ECO Line 132, charakteryzujące się – jak podaje producent - solidną jakością przy najwyższej precyzji cięcia. Serię Eco Line w standardowej wersji cechują: siła docisku belki, która automatycznie dopasowuje się do formatu cięcia; prosta i „inteligentna” koncepcja obsługi wraz z wizualizacją animacji dla ustawiania, serwisu i konserwacji. Urządzenia mają też możliwość wizualizacji procesu cięcia na monitorze dotykowym „touch screen”, dokładnego pozycjonowania ciętego wsadu za pomocą siodła z napędem serwo i możliwość wygodnego manipulowania ciętym ręcznie wsadem dzięki jednolitemu stołowi do cięcia. Wszystkie maszyny wchodzące w skład tej serii mogą zostać uzupełnione całą gamą urządzeń peryferyjnych takich jak m.in. podnośniki, utrząsarki czy układacze stosu.

W ramach kolejnej serii - Premium Line – firma Perfecta zaprezentuje rozwiązania umożliwiające „inteligentne” łączenie urządzeń w systemy cięcia i ich integrację w cyklu produkcyjnym. Podczas Dni Otwartych firma zademonstruje automatyzację procesu cięcia za pomocą systemów Perfecta 92 i 132, współpracujących z w pełni automatycznym systemem pobierania, liczenia i utrząsania papieru BASA oraz system automatycznego obracania papieru w krajarce w celu obcięcia go z czterech stron.

Firma zaprezentuje także trójnóż Perfecta SDY TS, pozwalający na przycinanie książek, broszur i czasopism o różnych wymiarach i grubości bloku, oraz trójnóż Perfecta Trim Star 110 – profesjonalne rozwiązanie dla przemysłowego cięcia w jednej linii broszur, książek, katalogów i bloczków. Goście Dni Otwartych w Bautzen będą mogli również zobaczyć maszynę Perfecta Bookline Plus do wykonywania oprawy miękkiej z zastosowaniem wszystkich technologii oprawy klejonej (klej gorący, PUR, klej zimny).

Będzie nam bardzo miło spotkać się z naszymi klientami na tej imprezie, która - jak mamy nadzieję - może stać się dla jej wielu gości inspiracją do rozwoju biznesu przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. – Podczas wszystkich dni jesteśmy do Państwa dyspozycji. Specjaliści z firmy Perfecta chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avargraf