Premiera OKI Pro8432WT z białym tonerem
16 maj 2017 09:34

Podczas targów Fespa 2017 OKI Europe przedstawiło nowy model drukarki wykorzystujący technologię druku w bieli. Jest to kolejny model z serii zaawansowanych drukarek skierowanych do branży graphic arts.

Model OKI Pro8432WT drukuje w formacie do A3 z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości drukowania w najwyższej jakości. Oferuje funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron! OKI – jak informuje - jako pierwszy producent na rynku zapewnia możliwość ekonomicznego drukowania z wykorzystaniem bieli.

Pro8432WT gwarantuje wystarczającą ilość tonera, która zapewni szybki zwrot z inwestycji i rozwój biznesu. To doskonały model dla drukarń, agencji kreatywnych i innych firm, które poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

Pro8432WT zostało zaprojektowane tak, by swoim rozmiarem wpasować się we wnętrze każdej drukarni, agencji czy studia projektowego, gdzie przestrzeń, szybkość drukowania oraz możliwość pracy bez ograniczeń są najważniejsze. Dodatkowo dzięki prostej obsłudze zapewnia dotarcie do wielu nowych kanałów sprzedaży” – wyjaśnia Lee Webster, general manager, Product Marketing, OKI Europe Ltd.

Model został zbudowany tak, by maksymalnie ułatwić użytkownikom korzystanie z drukarki. Posiada funkcję samooczyszczania, która zapewnia oszczędność czasu i nie wymaga umiejętności specjalistycznych.

Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi produktami największych marek w zakresie termonadruku. Drukarka w połączeniu z elastycznością, jaką zapewnia termotransfer, przedstawia nieograniczone możliwości nanoszenia wydruków na bawełnę, materiały syntetyczne, metal, szkło, akryl, a nawet drewno. Urządzenie pozwala skrócić wcześniej bardzo wymagający i pracochłonny proces drukowania w bieli do szybkiego i prostego nanoszenia zaawansowanych wydruków na różnorodne nośniki. Dodatkowo znacznie obniża koszty produkcji.

Pro8432WT jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, gdzie najnowsze technologie, możliwość szybkiego zwrotu z inwestycji oraz ogromną różnorodność zamyka się w niewielkim, kompaktowym urządzeniu” – dodaje Webster.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI