Canon Polska na targach 3D Solutions
6 cze 2017 12:16

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions (6-9 czerwca br.) – drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017.

Canon zaprezentuje dwa urządzenia ze swojej oferty urządzeń druku 3D i 2D.

Pierwszym będzie drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i giętkich materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez firmę Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canonem czerpią firmy z różnych branż.

Drugim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w działaniu podczas 3D Solutions, jest wydajny ploter z funkcją druku, skanowania i kopiowania z serii Océ PlotWave 345 do zastosowań dla branży CAD/GIS. Kluczowe funkcjonalności tego czarno-białego urządzenia to niezawodność, prostota obsługi i prędkość działania (druk 4 arkuszy A1/D na minutę z funkcją pojedynczego składania i zaledwie 40 sekund od uśpienia do uruchomienia). Océ PlotWave 345 umożliwia druk materiałów w doskonałej jakości dzięki technologii Pico 600x1200 dpi, a łatwość obsługi jest zapewniona dzięki najlepszemu w swojej klasie wielodotykowemu interfejsowi użytkownika Océ ClearConnect, który teraz dostępny jest z oprogramowaniem uniFLOW.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon