RemaTV Flesz – najważniejsze wydarzenia miesiąca
4 lip 2017 09:41

W RemaTV Flesz będą prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia branż reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w lipcowym wydaniu?

W Warszawie 7 i 8 czerwca blisko 1200 osób wzięło udział w 11. edycji Forum Związku Pracodawców Branży Internetowej. Ta konferencja o marketingu i reklamie online była poświęcona komunikacji marketingowej i roli internetu w rozwoju firm. Więcej informacji na stronie Forum: https://www.forumiab.pl/

Do 4 lipca trwają zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze 2017 wyłaniającego najlepsze kampanie public relations w Polsce. Jak w roku ubiegłym, nagrody zostaną przyznane w trzech kolorach: Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Nowością będzie przyznanie statuetki „Najlepszego w konkursie”.Zostanie również przeprowadzony plebiscyt na Nagrodę Publiczności. Organizatorem konkursu jest Związek Firm Public Relations. Szczegóły na stronie internetowej konkursu: http://www.zlotespinacze.pl/

W tym roku jubileusz 25-lecia obchodzi firma Badge4U z Jaworzna. Firma produkuje znaczki okolicznościowe, breloki i identyfikatory. Oferuje również urządzenia i komponenty do ich produkcji.

25 lat istnienia świętuje również firma Cartpoland. To prężnie działający zakład produkcyjny stawiający na fachową obsługę i konsultację dla klientów poszukujących rozwiązań dla swoich firm z branż obejmujących karty plastikowe, karty magnetyczne i zbliżeniowe oraz identyfikatory. Bogate zaplecze produkcyjne pozwala firmie realizować zamówienia na szeroki wachlarz kart począwszy od tradycyjnych kart plastikowych po bardziej nowoczesne rozwiązania w postaci kart magnetycznych, chipowych oraz z użyciem technologii zbliżeniowej.

Najnowsze wydanie RemaTV Flesz: https://youtu.be/_qKwGjddllE

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC Inter Media