Próbnik z tektury Zanpack touch wyróżniony przez prestiżowe czasopismo
16 sie 2017 08:35

Międzynarodowe jury z cenionego czasopisma branżowego „Lürzer’s Archive” dokonało wyboru: Zanders, ekspert w zakresie wysokojakościowych papierów i tektur specjalistycznych z Niemiec, oraz stworzony przez tę firmę próbnik opakowania na perfumy Zanpack touch, znalazły się w gronie „200 Najlepszych Projektów Opakowań Świata 2017/2018”. Atrapa o przyciągającym wzrok wzornictwie, zaprojektowana dla Zanders przez zinnobergruen, agencję reklamową z Düsseldorfu, trafiła na łamy cieszącej się popularnością serii książek Lürzer’s Archive pod wspólnym tytułem „200 Best” (200 Najlepszych). Wydawnictwo jest dostępne od sierpnia br. w 50 krajach i ma zaprezentować projektantom wgląd w najważniejsze innowacje opakowaniowe ostatnich kilku lat.

Próbne opakowanie Zanders wyróżnia się przede wszystkim kontrastowym współgraniem efektów matowych i błyszczących. „Silny kontrast między mieniącymi się efektami kolorystycznymi zapewnianymi przez wykończenie złoceniem na gorąco z naturalnie szorstą, niepowlekaną powierzchnią tektury Zanpack touch natychmiast przyciąga wzrok” - wyjaśnia John Tucker, dyrektor sprzedaży w Zanders. „Zanpack touch zapewnia doskonałą sztywność, jak również wyjątkowe możliwości wykańczania, od perforowania i wytłaczania po wyszukane uszlachetnianie folią. Wszystkie te własności zapewniają idealną podstawę fantastycznego wyglądu w punktach sprzedaży.”

Z myślą o dokładnej prezentacji własności swych tektur firma Zanders, oprócz próbek opakowań z tektur Zanpack, oferuje również możliwość praktycznej oceny kartonów Chromolux. Producenci pudełek składanych, markowe firmy oraz projektanci mogą zamawiać w Zanders próbne opakowania oraz wzorniki. Adam Słowik, regionalny dyrektor sprzedaży na Europę Wschodnią, z chęcią odpowie na każde pytanie wysłane na mail: adam.slowik@zanders.com.

Na podstawie informacji Zanders opracował TK