DuPont z najnowszymi innowacjami na Labelexpo 2017
22 sie 2017 09:27

Firma DuPont Advanced Printing (DuPont) w trakcie brukselskich targów Labelexpo 2017 zaprezentuje płyty DuPont Cyrel EASY ESM oraz EFM, czyli najnowsze uzupełnienie rodziny Cyrel EASY.

Cyrel EASY ESM i EF to średnio twarde płyty opracowane z myślą o druku na papierze i wykorzystywane w procesach obróbki solwentowej oraz termicznej Cyrel FAST. Obie zostały zaprojektowane tak, by zapewniać najlepszej jakości reprodukcje na różnych podłożach papierowych i upraszczać operacje w naświetlarni oraz w drukarni.

„DuPont kontynuuje rozwój nowej generacji płyt DuPont Cyrel, aby dostarczać szerokie portfolio płyt o wysokiej, niezmiennej jakości, które obsługują wszystkie segmenty druku opakowań. Stworzenie nowej płyty to część nieustającego wysiłku podejmowanego przez DuPont, by pomagać w stymulowaniu rozwoju w przemyśle druku fleksograficznego na drodze poprawy jakości, zrównoważonego rozwoju oraz wydajności - powiedział Bernd Daiber, dyrektor regionalny w DuPont Advanced Printing EMEA. - Nasi klienci byli pod wrażeniem zdolności doskonałego transferu farby na papiery powlekane i niepowlekane oraz fantastycznych rezultatów druku takich jak ulepszona gęstość farb oraz ograniczony mottling”.

W Brukseli DuPont będzie promował także nowej generacji system do obróbki płyt DuPont Cyrel FAST 2000 TD, który wyposażono w kilka przełomowych narzędzi i technologii przyczyniających się do wyższej jakości płyt, sprawniejszego przepływu prac oraz ulepszonej sprawności maszyny.

Na podstawie informacji firmy DuPont opracował TK