Roland DGA i Drytac ogłaszają partnerstwo
29 sie 2017 12:42

Drytac, międzynarodowy producent urządzeń i materiałów do zabezpieczania i uszlachetniania wydruków, podjął współpracę z czołowym producentem drukarek, firmą Roland DGA. Celem kooperacji jest stworzenie wspólnego portfolio kolorowych podłoży do druku. Obie firmy będą dzielić się zasobami, aby udoskonalić ofertę i poprawić wydajność prac realizowanych przez ich klientów. W tym celu w salonie firmy Drytac w Richmond (Virginia) została zainstalowana drukarka Roland, natomiast drukarkę JetMounter firmy Drytac dostarczono do centrum demonstracyjnego firmy Roland, mieszczącego się w Wilmington w stanie Massachusetts. Ponadto obie firmy przeprowadziły warsztaty podczas tegorocznej edycji targów NBM WrapsCon odbywających się w Long Beach. Podczas tego wydarzenia prezentowano, w jaki sposób drukarki Roland i laminaty Drytac mogą być wykorzystywane w procesie oklejania samochodów.

Materiały drukarskie firmy Drytac są także udostępniane w Roland Profile Center, w którym użytkownicy mogą dopasować wszystkie komponenty niezbędne w procesie produkcyjnym: dobrać drukarkę Roland, skonfigurować atrament oraz wybrać producenta RIP. Po określeniu tych informacji użytkownik może pobrać niezbędne profile kolorów dla wybranych mediów.

„Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z firmą Roland DGA będzie bardzo wartościowe, cieszymy się na myśl o tej współpracy" - powiedział Darren Speizer, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu firmy Drytac i dodał: „Współpraca daje nam okazję do dzielenia się wiedzą branżową w ramach naszych firm, a jednocześnie promuje produkty na rynku grafik wielkoformatowych”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Roland DGA