Polska premiera najnowszej drukarki Oki do druku w bieli
1 wrz 2017 13:46

Na tegorocznym Festiwalu Druku (13 i 14 września, Warszawskie Centrum EXPO XXI) po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć możliwości Oki Pro8342WT – drukarki wykorzystującej zaawansowaną technologię białego tonera. Oki wraz z partnerami (Extreme, Alma Trend, Viscar) pokaże też ekosolwentowe plotery i drukarki Pro Series Graphic Arts.

Polska premiera Oki Pro8432WT, kolorowej drukarki w formacie do A3 z wykorzystaniem białego tonera, odbędzie się na stoisku partnera Oki, firmy Alma Trend. Specjaliści Alma Trend przygotowali też bezpłatne warsztaty z termotransferu pod hasłem „Amazing, but true”.

Pro8432WT to najnowszy model drukarki Oki wykorzystujący technologię druku w bieli. Zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują urządzenia do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów, dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych. Drukuje na papierze w formatach od A6 do A3 i gramaturze do 256 g/m² z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości druku w najwyższej jakości. Oferuje wysoką funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron. Wielopoziomowa technologia ProQ, toner Microfine High Definition w połączeniu z technologią LED gwarantują wyraziste, ostre wydruki. To doskonały model dla drukarń, agencji kreatywnych i innych firm, które na poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

Opracowano na podstawie informacji firmy Oki