Targi RemaDays Warsaw coraz bliżej
7 wrz 2017 12:43

Czas rozpocząć intensywne przygotowania do targów RemaDays Warsaw 2018, które odbędą się w dniach 7-9 lutego w halach Warsaw Expo w Nadarzynie. Już dziś organizator zachęca do zaplanowania swojego przyjazdu i pobytu podczas 14. edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Tak wczesna znajomość terminu wydarzenia pozwoli wszystkim, którzy planują odwiedzić targi, odpowiednio się do nich przygotować i zarezerwować swój czas.   

Na targach RemaDays Warsaw spodziewanych jest ponad 700 wystawców. Już 90 proc. powierzchni wystawienniczej jest sprzedane lub zarezerwowane. To dobra motywacja, aby już dziś planować czas na odwiedzenie targów odbywających się w PTAK Warsaw EXPO. Wszelkie szczegóły pomocne w zorganizowaniu przyjazdu znajdą Państwo na stronie internetowej www.remadays.com.

Kolejna edycja RemaDays to nowe możliwości. W lutym 2018 roku czeka na Państwa aż 10 sektorów targowych, które pozwolą Państwu z łatwością odnaleźć poszukiwanych wystawców. Szeroki zakres tematyczny sektorów to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami w branży reklamowej. Więcej sektorów – więcej możliwości!
Więcej informacji na www.remadays.com.

Opracowano na podstawie informacji organizatora