Grafmasz i SCS Automaberg zapraszają na Paperflow 2017
11 wrz 2017 10:20

Paperflow jest imprezą organizowaną przez czołowych włoskich producentów maszyn skierowaną do drukarń, a w szczególności do firm specjalizujących się w produkcji książek i opakowań.

SCS Automaberg jako jeden z wystawców zaprezentuje pięć najpopularniejszych urządzeń ze swojej oferty. Będą to:

Trim & Perf – wielofunkcyjna, automatyczna linia introligatorska umożliwiająca sztancowanie, cięcie, perforację przerywaną, perforację narożników, perforację otworów pod oprawę spiralną, zaokrąglanie narożników.

2 HCR – półautomat do zaokrąglania rogów okładki twardej.

2 HCC – półautomat do okrawania rogów.

Easy Fly – trymer czołowy do książek z okładką ze skrzydełkami.

DCH 200 - automat sztancujący do papieru i tektury falistej.

Prezentacja odbędzie się w dniach 28-29-30 września oraz 5-6-7 października we włoskiej miejscowości Brusaporto znajdującej się w pobliżu lotniska Bergamo, które jest bardzo dobrze skomunikowane z większością polskich lotnisk.

Udział w imprezie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Szczegółowe informacje na temat rejestracji można uzyskać w firmie Grafmasz, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy SCS Automaberg na polskim rynku (warszawa@grafmasz.pl; 513-037-223).

W imprezie weźmie również udział trzech innych włoskich producentów maszyn:

Peroni – urządzenia do wklejania gumki na długopis w notesach oraz płaskiej gumki do okładek twardych lub książek;

Solema – urządzenia do produkcji pudełek, rozcinania, bigowania, nacinania i cięcia poprzecznego tektury litej i falistej, maszyny do składania kratownic z tektury falistej;

Tecnomac – laminatory.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz