Praktyczna Szkoła Barwy w Poznaniu
2 paź 2017 09:38

Po sukcesie programu szkoleń FOCA (Fundamentals of Color and Appearance) firma Reprograf wspólnie z firmą X-Rite Pantone zorganizują w dniach 10-11 października br. w Poznaniu Praktyczną Szkołę Barwy.

Jest to kontynuacja tego cyklu szkoleń, jednak już na kolejnym, nieco wyższym poziomie.

Program Praktycznej Szkoły Barwy jest skierowany do wszystkich, którym temat pomiaru i kontroli barwy jest bliski - a to naprawdę duża grupa, biorąc pod uwagę, że ma on zastosowanie właściwie w każdej branży. Kwestia tego, jak barwa jest mierzona i kontrolowana, staje się coraz ważniejszym elementem produkcji. Oczywiście temat jest bardzo obszerny, jednak specjaliści z firm Reprograf i X-Rite Pantone w bardzo przystępny sposób pomagają uczestnikom uporządkować i pogłębić wiedzę. 

Prelegenci:

  • Małgorzata Lososova-Ungradova (X-Rite Pantone)

  • Lucie Matuskova (X-Rite Pantone)

  • Daniel Cedzyński (Reprograf)

  • Leszek Bartkowiak (Reprograf)

W tym roku po edycji rzeszowskiej i warszawskiej organizatorzy zapraszają do Poznania. Pierwszy dzień, tj. 10.10 będzie dla branży poligraficznej, natomiast drugi dzień czyli 11.10 dedykowany będzie przedstawicielom wszystkich innych branż (tworzyw sztucznych, tekstyliów, farbiarskiej, tynkarskiej, samochodowej, kosmetycznej i wielu innych).

Zarówno FOCA, jak i Praktyczna Szkoła Barwy cieszyły się dotychczas dużym zainteresowaniem, bowiem cenione są za niekomercyjny charakter oraz wysoki poziom merytoryczny.

Więcej na: www.xrite.reprograf.com.pl

http://xrite.reprograf.com.pl/reprograf/praktyczna-szkola-barwy,8

REKLAMA