DHR Kontakt z nową krajarką hydrauliczną Grafmasz
24 paź 2017 10:03

Polski producent krajarek – firma Grafmasz dostarczyła kolejną krajarkę hydrauliczną w wersji G73 H. Od kilku lat mieszcząca się w Bełchatowie drukarnia DHR Kontakt wykorzystywała mniejszy model z napędem elektromechanicznym G53, również produkowany przez Grafmasz w Opatowie. Pozytywne doświadczenia z tą krajarką skłoniły drukarnię do wyboru urządzenia  tego samego producenta, tym razem w wersji  hydraulicznej. DHR Kontakt drukuje na urządzeniach Xerox, m.in. C75 Press i współpracuje z agencjami reklamowymi. Oferuje również druk wielkoformatowy.  Zakup większej krajarki był podyktowany chęcią docinania u siebie arkuszy pod formaty cyfrowe z większych formatów.  

G73H to krajarka produkowana przez Grafmasz od kilku lat w wersji z pełnym napędem hydraulicznym noża i docisku. Wyposażona jest standardowo w napowietrzne stoły oraz stoliki boczne. Sterowanie odbywa się poprzez 7-calowy profesjonalny programator z ekranem dotykowym.

Grafmasz dostarcza obecnie  większość produkowanych krajarek na rynki zagraniczne i tylko w 2017 roku były one prezentowane na targach w Barcelonie, Paryżu, Chicago, Mediolanie, Dublinie, Pradze i Bukareszcie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz