API.PL zaprasza na targi Fast Textile
6 lis 2017 09:56

API.PL zaprasza do Nadarzyna k. Warszawy na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE (16-18 listopada), gdzie zaprezentuje pierwszy raz w Europie ploter sublimacyjny EPSON SureColor SC-F9300.

„W 2016 roku firma Epson wprowadziła na rynek nową odsłonę ploterów ekosolwentowych serii SC-S i w krótkim czasie stały się one ekosolwentowym numerem 1 w Europie. Na koniec roku 2017 pojawił się EPSON SureColor SC-F9300 - pierwszy ploter w nowej wersji z sublimacyjnej serii SC-F. Wskazuje on kierunek, w którym podąża firma Epson w rozwoju druku sublimacyjnego, a biorąc pod uwagę zastosowane w nim technologie i rozwiązania również tu możemy spodziewać się dużego wzrostu udziału w rynku rozwiązań firmy Epson” – wskazuje Mariusz Wasiak, marketing manager w firmie API.PL.

Ekspozycja firmy API.PL będzie podzielona na dwie sekcje.

Pierwsza część będzie przeznaczona dla rozwiązań firmy Epson, gdzie dominującym elementem będą premierowe pokazy plotera EPSON SureColor SC-F9300. Prezentacje będą się odbywały 3 razy w ciągu każdego dnia targów w następujących godzinach: 10:30, 13:30 i 15:30. Na prezentację można się zapisać pod linkiem rejestracja.

Poza pokazami do dyspozycji zwiedzających będą 2 linie produkcyjne – jedna do druku sublimacyjnego, druga do DTG. Konsultanci API.PL będą zachęcać do indywidualnych konsultacji i testów.

W drugiej części stoiska firmy API.PL będzie można poznać tajemnice 3 kolejnych technologii zdobienia tekstyliów. Do dyspozycji zwiedzających będą punkty prezentacyjne druk bezpośredni na bawełnie i sitodruk. Następnym elementem będzie linia produkcyjna do zdobienia tekstyliów z wykorzystaniem folii termozgrzewalnych i termotransferu. Wisienką na torcie będzie stanowisko pokazujące, jak można wykończyć produkt z wykorzystaniem wielokolorowych, plastikowych oczek firmy Plastgrommet.

„Targi Fast Textile to bardzo inspirujące spotkanie branży tekstylnej i bardzo cieszy poszerzający się z roku na rok udział sektora urządzeń do druku w tym wydarzeniu. API.PL od pierwszej edycji uczestniczy w tych targach i obserwuje wciąż rosnące zainteresowanie drukiem cyfrowym na tekstyliach jako bardzo interesującą alternatywę dla wcześniej występujących tu technologii” – podsumowuje Mariusz Wasiak.

Opracowano na podstawie informacji firmy API.PL