Ploter Oki ColorPainter M-64s z nagrodą Pick 2018
7 lis 2017 11:32

Wielkoformatowy ploter eko-solwentowy OKI ColorPainter M-64s otrzymał podczas targów Print Show prestiżową nagrodę BLI ,,Pick” 2018 w kategorii Doskonałe ,,Ulepszenie” - drukarka CMYK eko-solwentowa/lateksowa 54"/64", przyznawaną przez zrzeszone w ośrodku badawczym Keypoint Intelligence Laboratorium Buyers Lab (BLI). Nagroda, o którą walczą drukarki z całej Europy i Stanów Zjednoczonych, jest rezultatem kilku miesięcy praktycznych testów przeprowadzanych przez zespoły ekspertów, analityków i techników laboratoryjnych w BLI.

,,Ploter ColorPainter M-64s firmy OKI został niepodważalnym zwycięzcą w kategorii „ulepszonej” drukarki CMYK – powiedział David Sweetnam, dyrektor działu Usług Badawczych oraz Laboratoryjnych BLI. - Oprogramowanie sterujące CP Manager, dzięki doskonałym osiągnięciom w wielu kategoriach, zostało szczególnie wyróżnione za funkcjonalność i użyteczność, co dało mu pięć gwiazdek za zarządzanie i monitorowanie urządzenia”.

Laboratorium BLI doceniło ploter ColorPainter M-64s za jego wydajność i wyjątkową stabilność wymiarową w przypadku wysoce precyzyjnych projektów graficznych składających się z kilku części. Poza wymienionymi zaletami urządzenie jako jedyne zostało nagrodzone również za znakomitą możliwość odwzorowania wysokiej jakości skali szarości.

Od momentu uruchomienia programu testów dla druku eko-solwentowego/lateksowego w 2016 roku, laboratorium BLI przebadało wiele urządzeń do druku lateksowego 54"/64" w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz nagrodziło najlepsze produkty w czterech kategoriach: Podstawowa drukarka CMYK eko-solwent, Ulepszona drukarka CMYK eko-solwent, drukarka CMYK eko-solwent o wysokim potencjale produkcyjnym oraz drukarka eko-solwent najlepiej rozszerzająca paletę barw.

Cieszymy się z otrzymania nagrody Pick Award 2018 dla Doskonale „Ulepszonej” drukarki CMYK eko-solwentowej/lateksowej 54"/64" – powiedział Shu Watanabe, dyrektor generalny Industry Print, który odebrał nagrodę w imieniu OKI Europe. - Ploter ColorPainter M-64s to doskonały przykład technologicznego przywództwa firmy i jej umiejętności tworzenia innowacyjnych, efektywnych i jakościowych rozwiązań w zakresie druku na zmieniającym się nieustannie rynku, odpowiadających na zróżnicowane wymagania dotyczące wydruków zewnętrznych i wewnętrznych”.

Łatwe w obsłudze urządzenie ColorPainter M-64s firmy OKI Europe zrewolucjonizowało rynek druku wielkoformatowego dzięki innowacyjnej technologii i rozwiązaniom, które zapewniają wyjątkowe i efektowne wydruki graficzne w wysokiej jakości w bardzo krótkim czasie. Eko-solwentowe atramenty SX, charakteryzujące się dużą lepkością i mało intensywnym zapachem, korzystnie wpływają na środowisko pracy oraz pozwalają uzyskać szeroki zakres barw i doskonałe krycie. To przekłada się na zaawansowane i trwałe wydruki uzyskiwane niższym kosztem dla wielu zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych: od folii samochodowych do podświetlanych nośników.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI