Rusza Akademia hot-stampingu
27 lis 2017 10:17

Akademia została stworzona z myślą o pracownikach drukarni mających styczność z technologią złocenia na gorąco, czyli o: operatorach maszyn złocących, technologach, nadzorze produkcyjnym, pracownikach kontroli jakości, projektantach i handlowcach oraz wszystkich tych, którzy dopiero planują rozpocząć pracę na tych stanowiskach.

Szkolenia teoretyczne i praktyczne z technologii złocenia na gorąco będą prowadzone na poziomach:

- I (podstawowym) w terminach: 5.01. i 2.02.2018,

- II (średnio zaawansowanym) w terminach: 19.01 i 16.02.2018,   

- III (eksperckim) w dniu 9.03.2018.

Miejsce szkolenia: siedziba „Archibald”, ul. Bagno 2, wejście D, I piętro, w pobliżu stacji Metra Świętokrzyska. Podczas szkolenia przewidziana jest 45-minutowa przerwa na lunch (wliczony w cenę).

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą na konto organizatora (liczba miejsc jest ograniczona). Szkolenie zakończy się egzaminem - osoby, które uzyskają pozytywną ocenę, otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu i miejsca szkolenia.

Szkolenie praktyczne jest realizowane w siedzibie klienta (oferta dla firm posiadających maszynę do złocenia). Termin jest uzgadniany przez obie strony. Do szkolenia praktycznego będą dopuszczone osoby, które pomyślnie ukończyły szkolenie teoretyczne (minimum poziom I).

Zainteresowani szczegółami oferty szkolenia z hot-stampingu proszeni są o kontakt z firmą ŁAPIŃSKI.

Opracowano na podstawie informacji organizatora