Zapraszamy do lektury grudniowego wydania „Poligrafiki”
14 gru 2017 10:39

Zachęcamy Państwa do lektury grudniowego wydania miesięcznika „Poligrafika”, w którym szczególną uwagę poświęciliśmy materiałom oraz zagadnieniom ekologii.

Zapoznając się z wynikami międzynarodowej ankiety przeprowadzonej wśród ponad 10 tysięcy konsumentów przekonają się Państwo, że papier i druk wciąż stanowią potężną siłę w dzisiejszym cyfrowym świecie. Ekspert doradza też, jak sprawić, by nasze firmy były bardziej „eko”.

Polecamy Państwa uwadze także sprawozdanie z uroczystości odsłonięcia w gmachu Politechniki Warszawskiej tablic pamiątkowych poświęconych Profesorom Felicjanowi Piątkowskiemu i Andrzejowi Makowskiemu.

Poza tym m.in.: relacja z kongresu Art of Color, targów InPrint oraz Dni Otwartych firmy Heidelberg Polska i seminarium flekso firm Kodak i 3M ; nowa forma druku bardzo wysokiej rozdzielczości – druk plazmoniczny; kompleksowa standaryzacja drukowania offsetowego z Agfa Graphics.

Wielu z Państwa z pewnością zainteresuje też wyjątkowa edycja „Wspomnienia nestorów poligrafii krakowskiej” - szczegóły w grudniowym wydaniu.