Nowy europejski przedstawiciel SHIKI CORP.
4 sty 2018 17:24

W celu intensyfikacji sprzedaży produktów japońskiej firmy SHIKI CORP. na terenie Europy powołano nową spółkę DLM - Digital Label Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

Umowa między firmami SHIKI CORP. i DLM Sp. z o.o. została podpisana  20 grudnia 2017 roku przez współwłaściciela firmy SHIKI MACHINE SUPPLY CORP. - Yoko Yamasaki i prezesa DLM Sp. z o.o. Kamila Kanieckiego.

Umowa obejmuje obszar całej Europy Środkowej i część Europy Zachodniej, ustanawiając DLM Sp. z o.o. jedynym przedstawicielem firmy SHIKI CORP. na tym obszarze.

O bardzo dobrych perspektywach sprzedaży urządzeń Shiki w Europie mówi dyrektor  sprzedaży DLM Sp. z o.o. Zbigniew Karapuda: „Niewątpliwie produkt Shiki, a dokładnie drukarki cyfrowe PJ Serie, to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie cyfrowych maszyn do druku inkjetowego.  Widać to nie tylko w doskonałej jakości wydruku, lecz - co jeszcze ważniejsze - w niebywale niskim koszcie wydruku, a  jak wiemy, koszt jest częstą wadą druku cyfrowego.  Drukarka cyfrowa PJ Serie od Shiki drukuje na wszystkich znanych podłożach drukarskich bez żadnego primera, a nawet na podłożach tekstylnych. Dzięki temu znajdzie niezwykle szerokie zastosowanie w przemyśle drukarskim: już nie tylko w krótkich seriach etykiet, jak to było dotychczas z drukiem cyfrowym, lecz również przy średnionakładowych pracach. Dzięki temu będzie można odciążyć maszyny fleksograficzne i pozostawić na nich tylko bardzo długie nakłady.

Klienci już dziś bardzo interesują się tą maszyną i spodziewamy się pierwszych sprzedaży już w lutym tego roku – zapowiada dyr. Zbigniew Karapuda. - Prawdę powiedziawszy, przy prezentacji tej maszyny nie potrzeba dużo mówić; jakość i koszt wydruku same sprzedają tę maszynę. PJ Serie jest dostępna w wielu szerokościach wydruku od 108 do 650 mm, również z wielokrotnymi głowicami lakierującymi do tworzenia druku wypukłego. Po dalsze informacje trzeba się zwrócić do firmy DLM.”

Opracowano na podstawie informacji firmy DLM