Duplo na targach RemaDays 2018
11 sty 2018 10:32

Po raz kolejny firma Duplo Polska będzie prezentować swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na 60-metrowym stoisku Duplo Polska zaprezentuje szereg rozwiązań, które usprawniają procesy introligatorskie, ale także pozwalają tworzyć aplikacje wyróżniające produkt poligraficzny. Do takich należy system Duplo DuSense DDC-810 – nowe rozwiązanie w ofercie tego japońskiego producenta - do lakierowania UV 3D.

„Prostota działania urządzenia Duplo DuSense DDC-810 wraz ze spektakularnymi efektami, jakie ono oferuje w zakresie lakierowania UV w trybie 3D, a także wysoka precyzja i wydajność - to największe zalety tego urządzenia. Jest to najnowsze rozwiązanie Duplo cieszące się ogromnym zainteresowaniem nie tylko zakładów poligraficznych, ale również agencji reklamowych – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Również w Polsce (śladem wielu użytkowników w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, we Włoszech, Francji, w Izraelu i Niemczech, jakie ma już to urządzenie) wzbudza ono ogromne zainteresowanie. Stąd premierowa prezentacja jego możliwości na targach RemaDays Warsaw 2018, która będzie doskonałą okazją, by przyjrzeć się mu bliżej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – jesteśmy do dyspozycji Państwa przez wszystkie dni targowe. Nasi goście będą mogli zobaczyć produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku, które będziemy „wytwarzać” na naszym stoisku przy użyciu m.in. systemu DuSense DDC - 810”.

Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości – 600 dpi. Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala łączyć na jednym obrazie jednolicie kryte powierzchnie z drobnymi detalami, daje też możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych, odpowiadających rozmiarowi 6-punktowego fontu. Przez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały. „Widzimy, że klienci poszukują tego typu rozwiązań – kontynuuje Gabriela Swat. – Obecnie produkt musi wyróżniać się na rynku – tego oczekują zleceniodawcy z branż poligraficznej i reklamowej. Oferowane przez nas urządzenie jest odpowiedzią na te oczekiwania i pozwala wdrożyć je w prosty, a jednocześnie profesjonalny sposób.”

Duplo Polska podczas targów RemaDays Warsaw będzie również w pracy „na żywo” prezentować swoje sztandarowe produkty - urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro. Pierwsze z nich to kompaktowa, wielozadaniowa maszyna, umożliwiająca realizację trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji - w jednym przebiegu. Z kolei model Docucutter 646iPro jest dedykowany krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom, stanowiąc odpowiedź na rosnące potrzeby rynku druku cyfrowego.

W pracy „na żywo” goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu, m.in. bigówko-falcerkę Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący (bez pękania toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarkę: Rigo Lamibind 2000 EVA - z opcją do oprawy twardej; bigówkę DC-446 oraz falcerkę DF-1200, przeznaczoną do obsługi wydruków cyfrowych. Będzie można również zobaczyć i przetestować jeden z najnowszych w ofercie Duplo systemów broszurujących.

Opracowano na podstawie informacji firmy Duplo Polska