OKI na targach RemaDays 2018
26 sty 2018 11:41

Polska premiera drukarek do druku etykiet: Pro1040 i Pro1050 z białym tonerem, wielkoformatowe plotery ekosolwentowe z serii Color Painter: E-64s oraz M-64sLCIS, urządzenia wyposażone w zaawansowaną technologię białego tonera: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3+), Pro9541, Pro9542 z systemem do druku kopert oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – OKI na targach RemaDays 2018 pokaże sporą część swojego portfolio dla rynku wydruków profesjonalnych i graphic arts.

Urządzenia te będzie można zobaczyć na stoisku firmy OKI oraz jej partnerów: Alma Trend, Design 4 Business, Extreme, Jetpol.pl i Viscar.

Na targach po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć najnowsze urządzenia OKI do druku etykiet w wersji 4-kolorowej CMYK (OKI Pro1040) oraz 5-kolorowej z dodatkowym kolorem białym (OKI Pro1050). To nowy poziom kreatywności i elastyczności w wąskowstęgowej produkcji etykiet na różnorodnych nośnikach: od papierów powlekanych, niepowlekanych i z teksturą, poprzez media na bazie PE, PP czy PET, po białe, transparentne lub kolorowe podłoża, w tym również takie, z którymi nie radzi sobie popularna technologia atramentowa. Piąty kolor, czyli opcja „CMYK+1” zwiększa swobodę projektowania etykiet. Nałożenie nieprzejrzystego białego tła pod obrazem CMYK umożliwia łatwy druk na nośnikach zarówno przezroczystych, jak i kolorowych. Można je stosować do produkcji etykiet wodoodpornych, które wytrzymują nie tylko zanurzenie, ale też nie płowieją pod wpływem promieniowania UV.

OKI zaprezentuje też szerokoformatowe ekosolwentowe plotery E-64s oraz M-64sLCIS. Urządzenie E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 m i zostało wyposażone w system o dużej pojemności tuszu - LCIS (4,5-litrowy zbiornik z tuszem dla każdego koloru). Obydwa plotery zapewniają wysoką jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowych.

OKI pokaże też 4- i 5-tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541, a także urządzenie Pro9542(A3+) z systemem do druku na kopertach. Oferuje ono możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego.

Zwiedzający na stoisku OKI będą też mogli sprawdzić, jak łatwo uzyskać, za pomocą drukarki Pro6410NeonColor wyposażonej w tonery neonowe, wyjątkowo jaskrawe, przyciągające oko fluorescencyjne wzory na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni: od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI