Epson na targach RemaDays 2018
29 sty 2018 11:40

W tym roku firma Epson po raz kolejny zaprezentuje na targach swoje rozwiązania projektowane z myślą o wymagającym rynku reklamowym i poligraficznym.

Na stoisku marki Epson uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów kierowanych do producentów reklamy wielkoformatowej, fotografów, przedstawicieli branż tekstylnej i artystycznej, jak również osób zainteresowanych wydrukiem etykiet czy drukiem biznesowym. Największą atrakcją stoiska japońskiej marki będzie uniwersalna drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300, pozwalająca na tworzenie barwnych tkanin najwyższej jakości, np. modnych kreacji wymagających idealnego odwzorowania szczegółów, odzieży sportowej czy tkanin wykorzystywanych do wystroju wnętrz.

64-calowa drukarka, atramenty UltraChrome, papier i oprogramowanie zostały opracowane z myślą o idealnym współdziałaniu wszystkich elementów procesu wydruku; dodatkowym atutem jest szybkość - urządzenie pozwala drukować nawet do 108,6 m2/h.

Podobną klasę wydruku oferuje wystawiana podczas targów drukarka wielkoformatowa SC-P10000, która sprawdzi się zarówno w studiu fotograficznym, punktach drukowania fotografii i kopiowania, jak i w dużych firmach, które potrzebują na co dzień urządzenia drukującego fotografie, wielkoformatowe materiały reklamowe oraz materiały POS. Precyzyjna technologia podawania nośników dzięki zastosowaniu nowego stabilizatora podawania papieru zapewnia niezwykłą dokładność, a głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP – wysoką wydajność i wyjątkową jakość druku.

Twórcy opakowań i etykiet będą mogli m.in. przetestować przemysłowe drukarki do etykiet jak np. ColorWorks C7500, która umożliwia produkcję wysokiej jakości kolorowych etykiet dostosowanych do indywidualnych potrzeb – dostępnych nawet w warunkach domowych i na żądanie. Z kolei wszyscy zainteresowani wydajnymi rozwiązaniami w druku biznesowym będą mogli przekonać się o niezawodności m.in. urządzenia wielofunkcyjnego 4 w 1 WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC, które zapewnia niskie koszty druku oraz wymaga minimalnej obsługi.

„Jeden obraz może mieć większą siłę niż tysiąc słów. Skuteczność tego obrazu będzie tym większa, im wyższa jakość druku, z jakiego dany materiał promocyjny został wykonany. Na tegorocznej edycji Targów RemaDays chcemy zaprezentować całe portfolio sprawdzonych rozwiązań LFP Epsona oraz druku specjalistycznego. Wśród produktów, na które szczególnie warto zwrócić największą uwagę, jest uniwersalna drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300 powstała z myślą o wysokojakościowym, a jednocześnie szybkim druku tkanin i szyldów – mówi Tomasz Kuciński, senior account manager – LFP z firmy Epson. – RemaDays 2018 to dla nas kolejna okazja do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi i obecnymi klientami w celu zaprezentowania im pełnej gamy możliwości najwyższej klasy urządzeń do drukowania, jak również odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu wysokojakościowego druku.”

Dla zainteresowanych klientów firma Epson przygotowała także atrakcyjne oferty targowe i promocje.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson