Premierowy pokaz maszyny Duplo do lakierowania UV 3D
2 lut 2018 14:32

Firma Duplo Polska zaprasza na premierowy w Polsce pokaz swojego najnowszego systemu do lakierowania wybiórczego UV 3D - Duplo DuSense DDC-810. Będzie on miał miejsce podczas zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2018.

System Duplo DuSense DDC-810 to najnowsze rozwiązanie w ofercie japońskiego producenta. Jego światowa premiera miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, a urządzenie już znalazło wielu użytkowników w różnych krajach. „Zainteresowanie tym innowacyjnym systemem w Polsce jest również bardzo duże, dlatego cieszy nas fakt, że możemy go po raz pierwszy zaprezentować użytkownikom również w naszym kraju. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie można będzie zobaczyć wydruki uszlachetniane za pomocą tego właśnie systemu, jego możliwości w pracy oraz różnego rodzaju aplikacje, jakie można na nim wykonać. Efekty, jakie on gwarantuje, są naprawdę spektakularne” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. Dodatkowo firma zaprezentuje szereg urządzeń introligatorskich do obróbki wydruków uszlachetnionych.

Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości – 600 dpi. Na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi 150 mm.

Poza tym na stoisku Duplo Polska będzie można zobaczyć w pracy „na żywo” wiele innych maszyn do wykańczania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Duplo Polska