Prokom zaprasza na swoją 2. globalną konferencję
9 kwi 2018 10:07

Prokom, społeczność użytkowników Konica Minolta zrzeszająca dostawców druku produkcyjnego, ogłosiła termin swojej drugiej, światowej konferencji, która odbędzie się w Budapeszcie na Węgrzech w dniach 6 i 7 czerwca br.

Szybki rozwój cyfrowego druku produkcyjnego od Konica Minolta wytworzył globalne zapotrzebowanie na stworzenie grupy użytkowników. Prokom rozpoczął swoją działalność w Europie, a w ubiegłym roku rozszerzył ją na Amerykę Północną i ma teraz ambitne plany na przyszłość dla Chin, Azji i Australii. Prokom oferuje członkostwo każdemu użytkownikowi produkcyjnych urządzeń drukujących Konica Minolta.

„Naszą misją jest tworzenie społeczności dla naszych członków, aby mogli się połączyć, uczyć i rozwijać - powiedział Michael Kelly, odpowiedzialny za marketing Prokomu. - Chcemy stworzyć platformę, dzięki której będą mogli wspólnie pracować, tworzyć lepsze rozwiązania i wzmacniać przyszłość swojej działalności na nadchodzące lata.”

Inauguracyjna konferencja Prokom, która odbyła się w maju 2017 r. w Wiedniu, zgromadziła 170 delegatów. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas drugiej globalnej konferencji zatytułowanej „Przewidywalnie opłacalna” będzie można wziąć udział w prezentacjach wiodących w branży prelegentów, debatach panelowych i sesjach networkingowych.

Tematy wiodące tegorocznej konferencji zostaną podane wkrótce. Więcej informacji na stronie internetowej: www.prokom.org

Na podstawie informacji Prokom opracowała AP