Virtual Reality TRUSTCONCEPT® na stoisku PC Print
11 kwi 2018 09:23

Już jutro podczas targów Packaging Innovations, które odbędą się w Warszawie, firma PC Print zaprezentuje na dwóch stoiskach: B18 oraz E10a najnowsze rozwiązania i trendy w uszlachetnianiu dla rynku opakowań. Absolutną premierą będzie Virtual Reality TRUSTCONCEPT® - stoisko B18. To innowacyjne rozwiązanie za pomocą gogli VR przeniesie użytkowników w wirtualny świat TRUSTCONCEPT® - połączenie technologii produkcji folii TRUSTSEAL® z oprogramowaniem TRUSTCODE®.

Virtual Reality TRUSTCONCEPT® to wyjątkowe doświadczenie uczestnictwa w wirtualnym świecie atrakcyjnych rozwiązań służących do komunikacji marketingowej oraz zabezpieczenia, promocji i ochrony marki.

Zasługującą na wyróżnienie nowością będzie prezentowany na targach software FoilConnect®. Oprogramowanie to umożliwia w pełni efektywną kalkulację ilości używanej do produkcji folii do hot stampingu w układzie arkuszowym. FOILCONNECT® to szybka, bezpieczna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca obliczyć optymalny wolumen folii niezbędny do wykorzystania przy danej pracy, dzięki czemu proces produkcyjny staje się wygodny i szybki.

Akademia PC Print to inicjatywa obejmująca szeroko pojęte doradztwo: techniczne, produktowe, handlowe z zakresu uszlachetniania powierzchni przy wykorzystaniu technologii tłoczenia na gorąco, transferu folii na zimno oraz nowych technologii. Akademia PC Print adresowana jest do wszystkich producentów opakowań, w tym drukarń oraz przetwórców tworzyw sztucznych. Akademia to również szkolenia, praktyki i wsparcie dla projektantów i właścicieli marek. Zapraszamy na stoisko PC Print w celu zapoznania się z ofertą Akademii PC Print.

Wirtualna przygoda TRUSTCONCEPT® oraz innowacyjne rozwiązania czekają na Państwa na stoisku B18 w hali zielonej oraz na stoisku E10a w hali niebieskiej!

Z uwagi na duże zainteresowanie pokazami systemu VIRTUAL REALITY TRUSTCONCEPT® zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminów przez adres kontakt@pcprint.pl.

Więcej informacji odnośnie do nowości prezentowanych podczas targów na www.pcrint.pl.