Canon na targach Film Video Foto
12 kwi 2018 09:49

 

Podczas wydarzenia odbywającego się w dniach 12-14 kwietnia br. w Łodzi Canon pokaże najnowsze rozwiązania z zakresu fotografii profesjonalnej i filmowania oraz szeroką gamę urządzeń drukujących, a także wiele inspirujących zastosowań swojego sprzętu, które pomogą rozwinąć własną działalność. Na stoisku Canon czekać będą eksperci, którzy doradzą i pomogą wybrać rozwiązania optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Dzięki szerokiej ofercie sprzętu foto-video oraz z zakresu druku wielkoformatowego wiele pomysłów można będzie przetestować na miejscu.

W strefie Canon znajdą się m.in.:

  • Aparaty fotograficzne i obiektywy

EOS-1D X Mark II – flagowa, najbardziej zaawansowana lustrzanka Canon, która łączy najwyższą jakość obrazu, wysoką rozdzielczość i szybkość pracy.

EOS 5D Mark IV – najbardziej wszechstronna lustrzanka w serii EOS.

EOS 6D Mark II – najmniejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon z procesorem DIGIC 7 i matrycą CMOS o rozdzielczości 26,2 MP.

EOS M50 – najnowszy bezlusterkowiec w ofercie Canon z możliwością filmowania w jakości 4K.

  • Obiektywy serii L

  • Kamery filmowe serii EOS Cinema i XA, a także model XF 400.

  • Projektory

  • Urządzenia drukujące

Seria PIXMA – kompaktowe drukarki wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania.

ImagePrograf PRO-4000 – ploter atramentowy do zastosowań w szeroko rozumianej branży kreatywnej, charakteryzujący się wyjątkową stabilnością kolorystyczną.

ImagePrograf PRO-4000S – urządzenie niemal bliźniacze do modelu PRO-4000, jednak nacisk przy jego konstrukcji położono na szybkość pracy i wyższą wydajność.

ImagePrograf PRO-1000 – fotograficzna drukarka A2, która wykorzystując atramenty pigmentowe zapewnia najwyższą jakość i trwałość wydruków (m.in. odporność na blaknięcie kolorów).

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon