Introzap i Kolbus na targach Packaging Innovations 2018
20 kwi 2018 12:32

 

Wśród wystawców targów Packaging Innovations 2018 po raz pierwszy pojawiła się firma Introzap. Promowała na nim zaawansowane rozwiązania Kolbus – swojego partnera handlowego, przeznaczone do produkcji opakowań luksusowych. Przygotowana przez firmę ekspozycja targowa uwzględniała różnego rodzaju pudełka, wykonane m.in. z zastosowaniem flagowego produktu z oferty Kolbus – modułowego systemu BOXline. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem zwiedzających, wśród których znaleźli się zarówno przedstawiciele drukarń opakowaniowych, jak i osoby zajmujące się kreacją – projektanci czy pracownicy agencji reklamowych.

Mówi Jolanta Szafranek, odpowiedzialna za marketing w firmie Introzap: „W wyniku niedawnych zmian, jakie zaszły w firmie Kolbus, rozwiązania do produkcji opakowań premium stały się kluczową częścią naszego portfolio. Stąd premierowa obecność na targach Packaging Innovations, które należą do polskiej czołówki imprez wystawienniczych, dedykowanych tej części rynku. Decyzję o udziale w nich uznajemy za bardzo udaną. Targi to doskonała okazja do spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, z których część także miała tu swoje stoiska, jak też z partnerami biznesowymi i technologicznymi. Co ciekawe, wśród odwiedzających nas osób nie zabrakło przedstawicieli drukarń dziełowych, w których marka Kolbus jest od lat doskonale znana, choćby z uwagi na kilkadziesiąt wdrożeń linii do produkcji okładek z serii DA, która wciąż pozostaje w naszej ofercie handlowej”.
Z uwagi na specyfikę Packaging Innovations, goście targowi byli zainteresowani przede wszystkim częścią portfolio firmy Introzap, skierowaną do drukarń specjalizujących się w produkcji opakowań luksusowych. Tu Kolbus ma do zaoferowania kilka rozwiązań. „Pierwszym jest urządzenie do wkładania magnesów i wklejania luster, wraz z modułem kompletowania – mówi Jolanta Szafranek. – Na kolejne składają się sztanca do wycinania wcześniej wyżłobkowanych rogów pudełek i urządzenie do formowania tych ostatnich. Warto dodać, że rozwiązanie to znalazło już pierwszych użytkowników w naszym kraju. Najbardziej rozbudowanym i zaawansowanym jest BOXline – modułowa linia do wytwarzania kompletnych pudełek”.
Anna Moryson-Stolarczyk – prezes firmy Introzap dodaje: „W pierwszym kwartale tego roku segment opakowań luksusowych stał się strategicznym obszarem, w jakim działa obecnie firma Kolbus. Stąd również większa aktywizacja działań w tym obszarze z naszej strony, jako jej partnera handlowego na rynku polskim. Packaging Innovations to pierwsza z tegorocznych imprez branżowych dedykowanych branży opakowaniowej, na których planujemy swoją obecność. Będziemy sukcesywnie pojawiać się także na innych targach oraz konferencjach, skierowanych do firm z tego sektora. Chcemy być bowiem wszędzie tam, gdzie pojawiają się nasi obecni oraz potencjalni klienci”.


Opracowano na podstawie informacji firmy Introzap