Bigówko-falcerka Morgana w drukarni Profes
8 maj 2018 09:45

 

Drukarnia Profes zakupiła automatyczną bigówko-falcerkę Morgana Digifold Pro z oferty polskiego dystrybutora, firmy Grafmasz.

Profes to znana poznańska drukarnia cyfrowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm, biur, hoteli i klubów sportowych. Swoją pozycję zbudowała dzięki szybkiej realizacji zleceń i wysokiej jakości produkcji.

Digifold PRO – automatyczne urządzenie umożliwiające bigowanie i falcowanie arkuszy o grubości nawet do 0,4 mm w jednym przebiegu - doskonale wpasowało się w bieżące potrzeby drukarni. Istotną część jej produkcji stanowią ulotki składane, drukowane na papierach powlekanych wymagających bigowania.

„Do tej pory po zbigowaniu arkuszy nasi operatorzy musieli składać je ręcznie, co było bardzo czasochłonne – mówi Mariusz Grobelniak, właściciel drukarni. - Dzięki urządzeniu Digifold PRO, które pobiera arkusze automatycznie i w jednym przebiegu wykonuje bigowanie oraz falcowanie, czas realizacji zleceń, jaki możemy zaoferować naszym klientom, to nawet zaledwie 4 godziny!  W gorącym okresie przedświątecznym urządzenie okazało się również niezastąpione przy produkcji kart bożonarodzeniowych i wielkanocnych. Digifold PRO to kolejne urządzenie dostarczone do naszej drukarni przez Grafmasz. Podobnie jak w przypadku gilotyny, foliarki i urządzeń do oprawy spiralnej instalacja przebiegła szybko i sprawnie.”

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz

 

error: Kopiowanie zabronione!