Xerox i Basware nawiązują globalne partnerstwo
17 lip 2018 11:49

Basware, światowy lider w zakresie systemów płatności działających w sieci, e-fakturowania i innowacyjnych usług finansowych, wybrał Xerox do obsługi operacji skanowania i rejestrowania dokumentów w ponad 28 krajach.

W ramach umowy z Basware Xerox będzie zarządzał operacjami skanowania, rejestrowania i przechowywania dokumentów w wysokości 24 mln faktur rocznie, zapewniając tym samym szybkie i ekonomiczne rozwiązanie dla ponad 400 globalnych klientów Basware, którzy potrzebują przetwarzania faktur w formie papierowej oraz e-mail w czasie wdrażania cyfrowej transformacji biznesu.

Xerox i Basware będą współpracować, umożliwiając klientom z obu organizacji uzyskanie dostępu do największej na świecie sieci e-fakturowania oraz skanowania i globalnych możliwości wsparcia firmy Xerox.

„Chcemy pomagać klientom w upraszczaniu ich działań, mądrzejszym wydawaniu środków i sprawić, aby wszystkie procesy zakupowe weszły w cyfrową erę. To partnerstwo jest kolejnym mocnym przykładem tego, jak ważne jest dla nas ukierunkowanie operacyjne i jak realizujemy naszą strategię. Koncentrujemy się na rozwoju chmury i budowaniu skalowalnego, globalnego biznesu. Wybraliśmy Xerox, ponieważ zapewniają najlepszą w swojej klasie technologię i usługi w dziedzinie przechowywania dokumentów, funkcjonują w wielojęzycznym środowisku pracy, a także podzielają nasze wartości w budowaniu silnego ekosystemu partnerskiego” - mówi Vesa Tykkyläinen, dyrektor generalny Basware Corporation.

„Połączone siły Basware i Xerox podkreślają nasze zaangażowanie w cyfrową transformację biznesu. Basware i Xerox dążą do tych samych celów, zapewniając swoim klientom najlepsze usługi i wspierając ich wzrost dzięki innowacjom” - dodaje Hervé Tessler, prezes ds. operacji międzynarodowych, Xerox.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xerox