Ricoh rozszerza serię systemów Pro C7200
18 lip 2018 11:20

System Pro C7200sl to najnowszy dodatek do wprowadzonej w tym roku na rynek serii Pro 7200. Ten model stworzono z myślą o potrzebach centralnych punktów druku w firmach (CRD). System oferuje wysoką jakość wydruków, realizowanych z prędkością do 85 str./min. Pozwala na druk dwustronny na nośnikach o długości do 700 mm i druk jednostronny na nośnikach o długości do 1260 mm. Zastosowano w nim ulepszony system mechanicznej registracji, a dostęp do szerokiej gamy opcji wykańczania pozwala stopniowo rozszerzać możliwości systemu.

Cechą, która wyróżnia Pro C7200sl na rynku, jest wysoki komfort obsługi. Systemem można zarządzać korzystając z intuicyjnego panelu operatorskiego z ekranem o przekątnej 17”.

Pro C7200sl pozwala osiągnąć wysoką jakość i szybkość produkcji przy jednoczesnym obniżeniu jej kosztów - powiedział Eef De Ridder, vice president, Commercial Printing, Commercial & Industrial Printing Group w Ricoh Europe. - Ważną cechą tego rozwiązania jest możliwość druku na szerokiej gamie podłoży.”

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh