Integart z nowościami na 10. Festiwalu Druku.pl
19 lip 2018 14:20

2018 rok jest dla firmy Integart wyjątkowy. Ostatnie miesiące obfitowały w wiele istotnych zmian, których kluczem jest strategia wyjścia do klientów i odpowiedź na potrzeby rynku. Specjalnie przygotowana kampania „10 lat HP Latex na rynku”, celebrująca dekadę technologii ekologicznego druku lateksowego, zbiegła się w czasie z włączeniem firmy Alma Trend w struktury Integart. Dzięki połączeniu potencjału obu firm stworzono prawie 200-osobowe przedsiębiorstwo gotowe na wyzwania kolejnych lat.

W dniach 12 i 13 września Integart zaprasza na Festiwal Druku do EXPO XXI w Warszawie, gdzie w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych zaprezentuje kompleksową ofertę maszyn do druku w technologii HP Latex, maszyn komplementarnych, a także nowe, bogatsze portfolio mediów do druku wielkoformatowego.

W strefie HP Latex firma Integart zaprezentuje drukarkę HP Latex 375 oraz HP Latex 315 Print&Cut, zaś w strefie maszyn komplementarnych między innymi aplikator Bubble-Free, laminatory oraz plotery tnące Summa, a także trymery tnące Miura i Extrim firmy Flexa. Atrakcyjna oferta promocyjna na tusze firmy Sun Chemical przestawiona będzie w strefie Meeting POT pod marką AlmaTrend. Podobnie jak w roku ubiegłym, pod hasłem „Amazing, but true, vol. 2” przeprowadzone zostaną warsztaty z aplikacji na różnych podłożach metodą termotransferu.

Festiwal Druku.pl  będzie także okazją do zaprezentowania szerszemu gronu nowego projektu Integart – Mobilnego Centrum Inspiracji.  Demo Van, wyposażony w drukarkę HP Latex 315 oraz w niezbędne wzorniki tapet, mediów magnetycznych, odblaskowych i innych materiałów z oferty Integart, jest rozwiązaniem szkoleniowo-prezentacyjnym zarówno dla firm rozpoczynających swoją przygodę z branżą, jak również dla tych, które planują rozwój.

W oddziałach firmy Integart dostępne będą bezpłatne zaproszenia na wrześniowe wydarzenie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Integart