Koenig & Bauer zaprasza na światową premierę
10 sie 2018 08:08

„Duży format spotyka LED-UV” (Large Format meets LED-UV) – pod takim hasłem firma Koenig & Bauer zaprasza zainteresowanych drukarzy na światową premierę 8-kolorowej maszyny Rapida 145 do druku dwustronnego, która odbędzie się w siedzibie przedsiębiorstwa w Radebeul w dniach 4-7 września br. Prelekcje wprowadzające oraz rozbudowane demonstracje pozwolą poznać technologie, które czynią produkcję 4/4 (druku dwustronnego w pełnej kolorystyce) jeszcze bardziej wydajną.
W pełni zautomatyzowana maszyna z perfektorem realizuje druk dwustronny na arkuszach w maksymalnym formacie 106x145 cm i z prędkościami do 15 tys. ark./h. Wśród prezentacji znajdzie się druk ulotek, broszurek i innych typowych zleceń web-to-print, również w trybie AutoRun. Nowa maszyna wielkoformatowa została wyposażona w technologię utwardzania LED-UV. Zastosowany w niej przekrawacz umożliwia zamienne wykorzystywanie papieru w rolach lub arkuszach. Goście będą mogli dodatkowo zapoznać się z dopasowanymi do ich potrzeb rozwiązaniami pozwalającymi na druk wielkoformatowy w usieciowionym środowisku pracy, z wykorzystaniem narzędzi takich jak Rapida LiveApps, Optimus Dash MIS, LogoTronic Professional oraz Connected Services.
Wszyscy zainteresowani udziałem w prezentacjach mogą uzyskać zaproszenie i dodatkowe informacje u lokalnych partnerów handlowych Koenig & Bauer.
Na podstawie informacji firmy Koenig & Bauer opracował TK