Rusza rejestracja na warsztaty termotransferowe
17 sie 2018 12:05

„Amazing, but true - Edycja 2.” to warsztaty przeznaczone dla osób, które interesują się tematyką termotransferu i pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Jest to też doskonała okazja dla tych wszystkich, którzy dopiero zastanawiają się nad otwarciem własnego biznesu opartego na zdobieniach reklamowych czy znakowaniu. Warto podkreślić, że cieszące się frekwencją warsztaty są bezpłatne. Integart zaprasza do rejestracji.

Druga edycja warsztatów „Amazing, but true” odbędzie się podczas Festiwalu Druku w Warszawie w dniach 12-13 września br. (EXPO XXI) na stoisku firmy Integart. Kluczowym punktem szkolenia będzie aplikowanie grafik na różne podłoża. Wykorzystywane będą folie flex i flock, produkty firmy TheMagicTouch oraz papiery termotransferowe.

Każdego dnia w programie warsztatów będzie pokazywanych wiele nowości i ciekawych trików aplikacyjnych. Zostaną omówione najpopularniejsze rozwiązania aplikacyjne oraz najczęściej popełniane błędy i sposoby ich unikania. Uczestnicy warsztatów będą mogli prześledzić cały proces - począwszy od przygotowania grafik, przez druk na dedykowanej drukarce marki OKI, cięcie ploterowe na urządzeniu Summa, obróbkę, po aplikację na materiale docelowym z użyciem prasy Insta. Oprócz urządzeń OKI Pro, drukujących także w kolorze białym, pokazane zostaną możliwości wykorzystania technologii HP Latex w termotransferze.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o jak najszybszą rejestrację. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje oraz możliwość rejestracji na stronie: https://www.integart.com.pl/events/item/84 .

Opracowano na podstawie informacji firmy Integart