Ploter EFI Pro 16h ze Złotym Medalem Festiwalu Druku 2018
28 sie 2018 09:47

Podczas warszawskiego Festiwalu Druku na stoisku Atrium Centrum Ploterowe można będzie zobaczyć dwie produkcyjne maszyny LED marki EFI - Pro 16h i Pro 24f. Pierwsza z nich została nagrodzona Złotym Medalem w tegorocznej edycji tych targów.

„Ta drukarka zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących „hybrydowego” rozwiązania do druku zarówno na nośnikach elastycznych z roli, jak i sztywnych płyt. Zgłaszając EFI Pro 16h do targowego konkursu byliśmy przekonani o jego najwyższej klasie. Cieszymy się, że konkursowe jury również doceniło technologiczny „majstersztyk”, jakim jest Pro 16h” - mówi Paweł Stania z firmy Atrium.

EFI Pro 16h to hybrydowy, czyli rolowo-stołowy ploter LED o szerokości 165 cm i produktywności do 91 m2/h. Jest to również przemysłowa drukarka, wyposażona w głowice drukujące w technologii zmiennej wielkości kropli (grayscale). EFI Pro 16h drukuje atramentami CMYK i jest wyposażony w podwójny kanał koloru białego w celu zachowania wysokiej prędkości drukowania tym kolorem. „Szesnastka” umożliwia zadruk w wysokiej rozdzielczości, do 1200x1200 dpi.

Atrium zaprezentuje także urządzenia takich marek jak Mutoh, Summa czy Ikonos.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium