Startup inwestuje w ploter Mutoh ValueJet 1624 X
20 wrz 2018 09:47

Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X. Jest to najczęściej wybierany ploter w najpopularniejszym na rynku rozmiarze 1,6 metra. O jego popularności decyduje bardzo dobry współczynnik ceny do możliwości i produkcyjnej prędkości (50 m2/h).

Właściciel firmy ostateczną decyzję podjął podczas letniego Roadshow Mutoh w poznańskim oddziale Atrium Centrum Ploterowe. „Cieszymy się, że ploter jest lubiany i ceniony nie tylko w dużych drukarniach wielkoformatowych oraz agencjach reklamowych, ale także wśród firm w fazie startupu – mówi Paweł Stania z firmy Atrium Centrum Ploterowe.

ValueJet X to seria żywicznych ploterów wielkoformatowych marki Mutoh, które drukują ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie atramentami Mutoh UMS. Skład atramentów bazuje w głównej mierze właśnie na żywicach.

„Żywiczny Mutoh ValueJet 1624 X od kilku lat jest jednym z najczęściej wybieranych ploterów z naszej oferty. Za jego sukcesem stoją japońska stabilność i solidność wykonania, a także finalna jakość końcowego wydruku przy zachowaniu wysokiej produktywności sięgającej prawie 50 metrów kwadratowych na godzinę. Co więcej, wszechstronna szerokość robocza 162 cm pozwoli realizować większość zleceń, z fototapetami, rollupami i grafikami samochodowymi włącznie” - dodaje Paweł Stania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium

cript>