Dni Otwarte firmy MAK
8 paź 2018 12:30

Dni Otwarte firmy MAK odbyły się w Łodzi w dniach 18-19.09.br. Zostały zorganizowane przy współpracy partnerów biznesowych, firm Riset Polska oraz Xerox Polska.

Odwiedzający goście i stali klienci  mogli w formie warsztatów obejrzeć na żywo urządzenia: wycinarko-bigówkę w jednym przebiegu Uchida AeroCut Prime oraz foliarko-złociarkę Uchida Foilglazer, jak również maszynę Xerox Versant 180 przeznaczoną do druku cyfrowego w kolorze.

Połączenie druku wraz z introligatornią dało klientom możliwość poznania całego procesu tworzenia gotowych materiałów. Największe zainteresowanie budziła możliwość uszlachetniania wydruków poprzez ich złocenie i foliowanie.

Urządzenie Uchida Foilglazer pokazało, jak w prosty sposób po nałożeniu różnych kolorów folii można udoskonalić nawet najprostsze wydruki, co powinno w znacznym stopniu przełożyć się na pozytywny odbiór przez klienta końcowego drukarni.

Uszlachetnienie wydruków poprzez naniesienie folii na foliarko-złociarce Uchida Foilglazer, idealne wręcz pasowanie nakładania obrazu na arkusz przez urządzenie Xerox Versant 180, a następnie bardzo dokładne wycięcie i bigowanie w jednym przebiegu do gotowych użytków przez urządzenie Uchida AeroCut Prime dało pogląd, jak może wyglądać szybki proces tworzenia gotowych prac, które będą się wyróżniały na tle innych.

Rozpoczął się już gorący okres w poligrafii, tak więc firma MAK we współpracy z Riset Polska wzmacnia  działania, by dotrzeć do możliwie największej grupy klientów, aby pokazać, jak mogą na wydrukach zarobić jeszcze więcej. MAK oferuje klientom kompleksowe rozwiązania łącznie z propozycją finansowania Xerox.

Opracowano na podstawie informacji firmy Riset Polska