Xerox liderem wg raportu agencji Quocirca
16 paź 2018 12:29

Xerox został liderem światowego rankingu dostawców usług zarządzania drukiem (MPS) organizowanego przez agencję Quocirca - dziewiąty rok z rzędu.

“Konsekwencja Xerox w dziedzinie zarządzania drukiem sprawiła, że firma po raz kolejny znalazła się na szczycie rankingu. Doświadczenie w zakresie wspierania dostawców, wszechstronnej analizy i raportowania w połączeniu z dowiedzioną już siłą technologii ConnectKey wzmacnia pozycję firmy na rynku MPS” - powiedziała Louella Fernandes, zastępca dyrektora, Quocirca.

Technologia Xerox ConnectKey łączy świat realny i cyfrowy oraz przekształca tradycyjne urządzenia drukujące w inteligentnych asystentów, którzy odpowiadają potrzebom nowoczesnego miejsca pracy. Personalizowane, zautomatyzowane przepływy pracy, błyskawiczny dostęp do chmury, mobilność, dostosowane aplikacje i wielowarstwowe funkcje zabezpieczeń pomagają zwiększyć produktywność, wydajność oraz bezpieczeństwo informacji.

Klienci Xerox coraz częściej widzą, w jaki sposób zarządzanie drukiem może pomóc w osiągnięciu ich strategicznych celów. Dla Goldcar, lidera rynku wynajmu samochodów w Hiszpanii i Portugalii, zarządzanie drukiem było sposobem na zwiększenie elastyczności i obniżenie kosztów, aby osiągnąć cele ekspansji geograficznej oraz wzrostu organicznego.

“Firma Xerox zapewniła nam szybkość i elastyczność, które są niezbędne do zwiększenia rozbudowy nowego biura, a także kontroli oraz optymalizacji kosztów, których potrzebujemy w naszych codziennych działaniach” - powiedział César López, dyrektor ds. technologii w Goldcar. - MPS pozwala nam również wzmocnić nasze długotrwałe zaangażowanie w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną biznesu, pomagając nam zmniejszać ogólne zużycie papieru.”

Oferta MPS została zaprojektowana z myślą o złożonych potrzebach zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm, przechodzących z papieru na obieg cyfrowy. Technologia, taka jak platforma DocuShare firmy Xerox, stanowi kluczowy kamień milowy nowoczesnego biura: praca mobilna, współpraca, intuicyjne zarządzanie danymi i automatyzacja czasochłonnych procesów. Narzędzia takie jak usługa User Analytics Service pozwalają na wgląd w użycie drukarki, aby zidentyfikować możliwości transformacji cyfrowej i automatyzacji.

Bezpieczeństwo dokumentów i danych pozostaje istotną częścią oferty MPS, jak zauważa raport Quocirca: “Xerox oferuje solidny zestaw usług i zabezpieczeń, które są kluczowe dla kontraktów MPS. Jego wielowymiarowe podejście do bezpieczeństwa obejmuje usługi oceny, opracowywania polityki bezpieczeństwa, zgodności środków zaradczych oraz analityki użytkownika, audytu i śledzenia.”

“W Xerox dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom narzędzia i wsparcie niezbędne do rozpoczęcia lub kontynuowania cyfrowej transformacji - powiedział Tracey Koziol, wiceprezes ds. globalnych ofert, Xerox. - Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za lidera w MPS na całym świecie i pomagamy naszym klientom uzyskać wydajność, produktywność oraz generować oszczędności.

Raport Quocirca zapewnia niezależną ocenę szeregu wybranych dostawców MPS, reprezentujących najważniejsze trendy branżowe, na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród klientów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xerox