Konferencja Podzlecania Druku
13 lis 2018 10:04

Sposoby na zwiększenie sprzedaży produktów i rozszerzenie asortymentu, możliwości poznania nowoczesnych narzędzi, które to umożliwią, a także sposobność nawiązania relacji biznesowych przedstawicieli drukarni z osobami zlecającymi druk – to tylko niektóre elementy Konferencji Podzlecania Druku. Organizatorem wydarzenia jest firma Iware. Odbędzie się ono 7 grudnia br. w Łodzi, w Hotelu Fokus przy ul. Łąkowej 23, początek zaplanowano na godzinę 10.00.

„Wydarzenie – mówi Łukasz Głośny, sales manager w firmie Iware - jest skierowane do wszystkich firm z branży poligraficznej, które zlecają na zewnątrz procesy produkcyjne w ramach tzw. outscourcingu oraz przedsiębiorstw, które je realizują. To również wydarzenie przeznaczone dla agencji reklamowych i drukarń, które chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny. To wreszcie konferencja dla tych, którzy chcą poznać narzędzia, jakie ułatwią im codzienną pracę w poligrafii”.

Oprócz bogatego programu merytorycznego, w którym dominować będzie tematyka outsourcingu w poligrafii, zostaną zaprezentowane nowoczesne narzędzia, ułatwiające codzienną pracę przedsiębiorstw tej branży.

W programie merytorycznym konferencji znajdą się – jak zapowiadają organizatorzy – trzy bloki tematyczne. Pierwszy będzie prezentacją najnowszego modułu Podzlecanie, który umożliwia outsourcing produktów między drukarniami i agencjami poligraficznymi w systemie iwarePRINT. W tej części spotkania zostaną również zaprezentowane serwis www, dotyczący tematyki outsourcingu w iP, jak również lista drukarń i agencji aktywnie udostępniających swoje produkty w module Podzlecania oraz plany iwarePRINT na przyszłość. W drugim bloku zaprezentowane zostaną nowoczesne narzędzia, które przydadzą się w pracy każdego drukarza; trzeci blok to prezentacja uczestników biorących udział w konferencji. Każdy będzie mógł zaprezentować tu swoją ofertę, a także przedstawić innym uczestnikom zapotrzebowanie na jej poszerzenie. „To czas autoprezentacji swoich usług szerszemu gronu odbiorców - mówi Łukasz Głośny - i potencjalnym kontrahentom. Warto podkreślić, że zaproponowana przez nas tematyka spotkania jest odpowiedzią na potrzeby drukarń i ich zleceniodawców. Od niemal 10 lat nasza firma współtworzy branżę web-to-print w Polsce, jesteśmy jednym z liderów rynku w zakresie dostarczania rozwiązań web-to-print dla branży reklamowej i poligraficznej. Przez te lata z oferowanych przez nas narzędzi skorzystało i wciąż aktywnie korzysta ponad 150 firm. Mamy klientów w każdej części Polski. Wśród nich są drukarnie offsetowe, cyfrowe, wielkoformatowe, jak również agencje reklamowe i poligraficzne. Dysponujemy bowiem elastycznym systemem, który dopasowujemy do potrzeb użytkowników. iwarePRINT to rozbudowana platforma e-commerce i automatyczny system web-to-print, który optymalizuje procesy i uporządkowuje pracę drukarni czy agencji reklamowej. Poprzez odpowiednie zarządzanie obiegiem zlecenia oraz możliwości internetowej obsługi sprzedaży może też znacznie obniżyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. System ma charakter modułowy. Jego bazowy moduł to zaawansowana platforma e-commerce. Do niej można dobierać dodatkowe segmenty, które rozbudowują system o dodatkowe funkcjonalności. (...)”.

Udział w konferencji jest płatny. Firma Iware przygotowała dwie pule biletowe dla zainteresowanych. Pierwsza jest aktywna do 16 listopada br. (cena biletu w tej puli wynosi 399 zł netto od osoby). Druga jest aktywna po 16 listopada br. i otwarta do 30 listopada br. (cena biletu w tej puli to 449 zł netto od osoby). Rejestracja odbywa się na stronie: http://konferencja.podzlecdruk.pl/

Podane ceny obejmują - poza wartością merytoryczną samego wydarzenia - wpis do przygotowywanego przez Iware katalogu branżowego; każdy z uczestników otrzyma egzemplarz tego katalogu. Ponadto cena obejmuje: lunch w firmie bufetu, kolację w tej samej formie po zakończeniu konferencji, parking dla osób zmotoryzowanych, a także atrakcyjny wieczór branżowy.

Liczba miejsc jest ograniczona. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Opracowano na podstawie informacji firmy Iware