Mark Andy Print Products zacieśnia współpracę z RotoMetrics
20 lis 2018 12:13

Firma Mark Andy Print Products, oddział zaopatrzenia i materiałów eksploatacyjnych Mark Andy, została ogłoszona preferowanym globalnym dystrybutorem cylindrów drukowych i magnetycznych przedsiębiorstwa RotoMetrics. Mark Andy Print Products będzie wspierał specyfikacje zamówień dla linii cylindrów drukowych RotoMetrics, w tym modeli RotoGuard XT i RotoGuard, jak również linii cylindrów magnetycznych najwyższej jakości AccuBase XT i AccuBase. RotoMetrics nieustannie koncentruje się na udoskonalaniu niedawno zaprezentowanego RotoGuard XT – nowej powłoki zapewniającej wyjątkową odporność na zużycie oraz na wpływ środków termicznych, chemicznych i korozji. W porównaniu z innymi twardo anodowanymi powłokami dostępnymi na rynku RotoGuard XT jest nawet 15-krotnie bardziej wytrzymały, oferując maksymalną trwałość oraz wydłużając żywotność cylindra.

RotoMetrics koncentruje się na produkcji najwyższej jakości narzędzi do wycinania rotacyjnego od 1957 r. Połączenie najwyższej jakości produktów RotoMetrics z siecią dystrybucji Mark Andy Print Products oraz wsparciem jego zespołu inżynierskiego gwarantuje producentom na wąskiej i średniej wstędze dostęp do niezawodnych rozwiązań i usług. Dodatkowo narzędzia RotoMetrics stają się rekomendowaną opcją dla nowej serii maszyn Performance oraz wcześniejszej generacji urządzeń Mark Andy.

„W Mark Andy Print Products niezmiernie cieszymy się z szansy włączenia kolejnego produktu premium do naszego i tak już rozbudowanego portfolio. Dzięki zintegrowaniu możliwości narzędzi RotoMetrics z maszynami Mark Andy będziemy w stanie zaoferować naszym klientom przewagę konkurencyjną, która pozwoli im na druk z większą wydajnością” - powiedział Tom Alba, wiceprezes Mark Andy Print Products.

Na podstawie informacji firmy Mark Andy opracował TK