Zmiany personalne w firmie Mark Andy
14 sty 2019 13:18

Firma Mark Andy poinformowała, że od 1 stycznia br. nastąpiły zmiany na stanowiskach w jej strukturach. Tom Cavalco, pełniący dotychczas funkcję managing director na obszarze Europy, objął stanowisko executive vice president w globalnych strukturach Mark Andy Inc. Z kolei Przemysław Polkowski, pełniący dotychczas funkcję product manager w Mark Andy Inc., objął stanowisko dyrektora Mark Andy Poland.

Tom Cavalco, pełniąc funkcję executive vice president Mark Andy Inc., będzie odpowiedzialny za sprzedaż na rynkach Europy, Ameryki Łacińskiej oraz Azji.

Jest on związany z firmą Mark Andy Inc. od 18 lat. Karierę w jej strukturach zaczynał od stanowiska technical & print manager, by następnie objąć funkcję sales manager Eastern Europe. W 2015 roku jako sales director Europe był pomysłodawcą otwarcia centrum demonstracyjnego w Warszawie, dedykowanego przede wszystkim klientom z Europy i Azji.

Przemysław Polkowski jest związany z Mark Andy od ponad 10 lat. Przez pierwszych 5 lat pracował w firmie będącej ówczesnym dystrybutorem tej marki w naszym kraju. Po uruchomieniu Mark Andy Poland objął w niej stanowisko sales manager.

„Obu panom dziękujemy za zaangażowanie w pracę i życzymy kolejnych sukcesów w ich dynamicznie rozwijającej się karierze zawodowej. Mamy nadzieję, że również w przyszłości przyczyni się ona do rozwoju całej firmy, jak to miało miejsce dotychczas” – mówi PJ Desai/Jason Desai, CEO Mark Andy Inc.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy

error: Kopiowanie zabronione!
cript>