Reprograf na targach RemaDays Warsaw 2019
15 sty 2019 10:50

Targi RemaDays to co roku wyzwanie dla wystawcy. Odwiedzający przychodzą zobaczyć nowości, oczekują, że wystawca zaskoczy ich jakimś innowacyjnym rozwiązaniem i że znajdą tu produkty najwyższej jakości. Reprograf od lat z sukcesem jest wystawcą na tych targach. W tym roku również podjął wyzwanie, spełni oczekiwania rynku i zaskoczy swoich gości szeregiem nowości.

Pod hasłem „Zobacz przestrzeń możliwości wielkiego formatu” Reprograf zaprezentuje nowość - ploter wielkoformatowy EFI Pro 32r, który będzie miał tu polską premierę! Jest to ploter do druku z roli na rolę LED o szerokości druku 3,2 m, stanowiący profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich małych i średnich drukarń. Prędkość drukowania na poziomie produkcyjnym do 207 m2/h, z natywną rozdzielczością 600 dpi do 207 m2/h, 8 głowic drukujących „wystrzeliwujących” krople o objętości 7 pikolitrów i obsługujących technologię UltraDrop to tylko niektóre parametry tego urządzenia.

EFI Pro 32r zapewnia możliwość druku na szerokim zakresie podłoży takich jak: siatki, banery, folie, backlit, tekstylia, tapety i wiele więcej. Opcja białego koloru rozszerza zastosowanie o klisze bezbarwne. Urządzenie drukuje z natywną rozdzielczością 600 dpi do 207 m2/h.

W strefie maszyn zostaną zaprezentowane również cieszące się dużym zainteresowaniem dwie maszyny Mimaki: UCJV300-160 i UJF-7151 plus.

Mimaki UJF-7151plus to maszyna do zadań specjalnych w technologii LED UV. Wielkość pola zadruku wynosi 71x51 cm, a wysokość przedmiotu 153 mm, co daje nieograniczone możliwości produkcyjne. Dzięki zastosowaniu 6 głowic ułożonych w dwóch liniach maszyna osiąga największe prędkości w swoim segmencie. Dodatkowe zastosowanie kolorów specjalnych (biały, lakier, primer) sprosta najbardziej wymagającym pracom.

Ploter drukująco-tnący Mimaki UCJV300-160 o szerokości 160 cm w technologii LED UV w połączeniu z atramentami elastycznymi Mimaki daje możliwości pracy z materiałami, których elastyczność sięga nawet 200 proc. Zastosowanie koloru białego oraz lakieru bezbarwnego podnosi atrakcyjność wydruków, co obecnie jest „must have” wśród prężnie rozwijających się firm poligraficznych. Aby zminimalizować przestrzeń przeznaczoną do produkcji, Mimaki zainstalowało w komplecie moduł wycinający, który sprawnie wytnie po obrysie przygotowaną pracę.

Na targach zostanie również oficjalnie wprowadzona na rynek PERFECTA - nowa marka własna firmy Reprograf.

Po sukcesach z producentami takimi jak PONGS oraz Soyang przyszedł czas na rozwijanie swojej marki produktów, więc na początek zostanie wprowadzona oferta materiałów tekstylnych do druku. W linii tekstyliów zwanej X-Line znajdą się najpopularniejsze nośniki takie jak: flaga, decor, backlit, blockout oraz canvas, jak również inne materiały tekstylne. Firma będzie sukcesywnie uzupełniać tę linię o kolejne produkty.

W następnych miesiącach tego roku będą uruchamiane również inne linie produktowe marki PERFECTA.

Specjaliści w zakresie druku wielkoformatowego z firmy Reprograf będą na targach do dyspozycji odwiedzających.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf