Mutoh ValueJet 1324 X w Agencji Reklamowej GALE
16 sty 2019 10:23

Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne jej wdrożenie miało miejsce w Agencji Reklamowej GALE.

Firma GALE powstała w 1996 roku. Zlokalizowana w niewielkiej miejscowości Brusy, nieopodal Parku Narodowego Bory Tucholskie, świadczy kompleksowe usługi nie tylko lokalnym firmom, ale także np. klientom ze Skandynawii.

„Nasze portfolio usług obejmuje pełną poligrafię, reklamę wewnętrzną i zewnętrzną oraz budowę stron internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu usług reklamowych. Z równym zaangażowaniem obsługujemy zarówno małe firmy rozpoczynające działalność, jak i duże zakłady czy wydarzenia na terenie powiatu chojnickiego.

Od początku działalności wykorzystujemy najnowsze technologie. Sprzęt stale modernizujemy. Zlecenia realizujemy głównie w oparciu o własne zaplecze techniczne. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować dobre ceny, z maksymalnie wysoką jakością wykonywanych przez nas prac. Dysponujemy własnym studiem graficznym. Zapewniamy profesjonalną pomoc w tworzeniu ciekawych projektów graficznych dostosowanych do wymagań klienta. Szeroki park maszyn pozwala nam wykonywać bardzo złożone projekty” - mówi Krzysztof Szultka z firmy GALE.

Najnowszą inwestycją zrealizowaną w GALE był japoński ploter wielkoformatowy w technologii żywicznej – Mutoh ValueJet 1324X.

„Skąd decyzja o rozwoju parku maszynowego o ploter Mutoh ValueJet 1324X? Potrzebowaliśmy plotera niezawodnego w działaniu, dającego doskonałe rezultaty praktycznie na każdym materiale. Nie bez znaczenia były certyfikaty ekologiczne” - kontynuuje właściciel Agencji Reklamowej GALE.

Mutoh ValueJet X to seria żywicznych ploterów wielkoformatowych marki Mutoh. Technologia żywiczna oznacza, że plotery tej serii drukują ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie atramentami Mutoh UMS bazującymi w głównej mierze właśnie na żywicach.

„Żywiczny Mutoh ValueJet 1324 X od kilku lat jest jednym z najczęściej wybieranych ploterów z naszej oferty. Za jego sukcesem stoją japońska stabilność i solidność wykonania, a także finalna jakość wydruku przy zachowaniu wysokiej produktywności sięgającej prawie 30 metrów kwadratowych na godzinę. Co więcej, wszechstronna szerokość robocza 137 cm pozwoli realizować większość zleceń, z fototapetami, rollupami i grafikami samochodowymi włącznie, bez potrzeby inwestowania w większą szerokość, tj. 162 cm” - mówi Paweł Stania z działu marketingu firmy Atrium Centrum Ploterowe, dostawcy ploterów Mutoh.

„Oprócz „typowych” realizacji wykonywanych każdego dnia, na uwagę zasługuje np. tablica informacyjna o szerokości 400 cm dla jednego z klientów w Szwecji, którą musieliśmy zrealizować w jednym użytku” - dodaje Krzysztof Szultka. I tłumaczy: „Dlaczego wybraliśmy akurat ploter Mutoh i ten model? Poszukiwaliśmy maszyny o bardzo dobrej rozdzielczości, dzięki której nasi klienci mogą podziwiać jakość wydruku przez lupę, dosłownie i w przenośni. Nie bez znaczenia była także przystępna cena.”

Mutoh ValueJet 1324X to łatwość użytkowania przez początkujących użytkowników i zaawansowanych drukarzy. Cechuje się także brakiem potrzeby stałej konserwacji oraz niskim zużyciem atramentu (8 ml/m2 na niepowlekanym PVC). „Znakomitą sprawą jest to, że po weekendzie nasz nowy Mutoh jest gotowy do pracy w najwyższej jakości. Żadnych czasochłonnych procesów czyszczenia. Po prostu drukujemy” - kontynuuje Krzysztof Szultka. I dodaje: „Istotne znaczenie ma dostawca technologii w procesie sprzedażowym, ale także posprzedażowym. Atrium Centrum Ploterowe zapewnia nam dostęp do wszystkich materiałów, których potrzebujemy w reklamie.”

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium

error: Kopiowanie zabronione!