Marek Cholewa nowym prezesem zarządu Europapier Polska
21 sty 2019 12:25

Marek Cholewa został prezesem zarządu w Europapier Polska, spółce należącej do Grupy Heinzel. Związany jest z firmą od 15 lat. Przez ostatnie 8 lat sprawował funkcję członka zarządu spółki jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, a w ubiegłym roku jako p.o. prezesa zarządu.

Do spółki Europapier przeszedł z firmy Philipp Morris, w której zdobywał doświadczenie na stanowiskach w sprzedaży, marketingu, a także dystrybucji.

Moje sprzedażowe doświadczenie jest gwarancją, że cała firma stawia w centrum uwagi klientów i jest najbardziej zorientowaną na ich potrzeby firmą w branży. Chcemy być preferowanym partnerem klientów odnoszących sukces i strategicznych dostawców, tworząc dla nich dopasowane wartości dodane. Zobowiązuje nas do tego ambitna wizja Grupy Europapier – First of all. To hasło doskonale podkreśla też naszą pasję i zaangażowanie. Wykorzystując silną pozycję w branży właściciela Europapier Polska, czyli holdingu Heinzel, będziemy umacniać naszą pozycję lidera na rynku papieru i opakowań oraz inwestować w strategiczną ekspansję w branży mediów do reklamy i higieny. Jesteśmy do tego dobrze przygotowani i mamy najlepszy Zespół” – powiedział Marek Cholewa.

Marek Cholewa ma 45 lat. Ceni sobie jakość, profesjonalizm i odpowiedzialność. Jest osobą przedsiębiorczą, nastawioną na ciągły rozwój i sukces. Cechuje go umiejętność budowania relacji, szeroka perspektywa oraz dbałość o współpracowników. Wolny czas poświęca rodzinie, żonie i trójce synów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Europapier Polska

error: Kopiowanie zabronione!
cript>