Epson na targach RemaDays Warsaw 2019
25 sty 2019 10:51

Jak co roku firma Epson będzie uczestnikiem targów RemaDays Warsaw, gdzie zaprezentuje najnowsze urządzenia skierowane do producentów reklamy wielkoformatowej, wydruków fotograficznych oraz branży tekstylnej.
W ekspozycji firmy Epson szczególne miejsce zajmą urządzenia do druku na tekstyliach. Na stoisku zostanie wystawiony model SureColor SC-F9300, czyli 64-calowa drukarka sublimacyjna, która oferuje tworzenie wysokiej jakości tkanin i szyldów z prędkością wydruku nawet do 108,6 m²/h. Prezentowana będzie również służąca do druku bezpośrednio na odzieży najnowsza drukarka SureColor SC-F2100. Model jest przeznaczony dla małych i średnich firm, które chcą poszerzyć oferty usług o drukowanie - m.in. producentów T-shirtów z nadrukiem czy internetowych sprzedawców koszulek dla klienta końcowego. W porównaniu ze swoim poprzednikiem drukarka jest szybsza, bardziej wszechstronna i oferuje wyższą jakość, a dzięki wygodnemu w obsłudze oprogramowaniu można łatwo tworzyć własne unikatowe projekty.

 Dla profesjonalistów działających w tej branży przygotowano także niespodziankę – w ramach RemaDays 2019 zostaną pokazane wydruki z wiodącej w swej klasie DTF (Direct To Fabric) drukarki Monna Lisa Evo Tre, która powstała dzięki współpracy Epson oraz firmy Robustelli. Urządzenie to jest unikatowym na skalę światową rozwiązaniem przeznaczonym na rynek profesjonalny, które umożliwia niezawodną produkcję tekstyliów wysokiej jakości.
Dla zwiedzających impreza będzie także okazją, by zobaczyć m.in. nowe urządzenia z serii SC-T, czyli drukarki przeznaczone dla firm inżynieryjnych i biur projektowych. Flagowym modelem jest SureColor SC-T7200, który pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS. Wbudowany 36-calowy skaner i duża szybkość drukowania zapewniają świetną wydajność. Na stoisku zostaną zaprezentowane nowe urządzenia uzupełniające rodzinę SC-T: SC-T5100 oraz SC-T5400, czyli dwie nowe wielkoformatowe drukarki techniczne klasy podstawowej, które powstały z myślą o profesjonalistach szukających rozwiązania o niskim całkowitym koszcie posiadania. Bez względu na to, czy drukowane są rysunki CAD, GIS czy projekty architektoniczne lub inżynieryjne, nowe modele pozwalają na szybkie i precyzyjne wydruki w formacie do 36 cali.
Dodatkowo przekrojowo będą reprezentowane atramentowe urządzenia fotograficzne i druku proofingowego, drukarki etykiet oraz wydajny kosztowo i ekologiczny sprzęt do biur klasy WorkForce Pro.

 „Obraz jest najskuteczniejszym nośnikiem informacji, dlatego tak ważne jest, by materiały reklamowe charakteryzowały się najwyższą jakością wydruku. Mamy w tym obszarze wiele do powiedzenia, zatem cieszymy się, że na tegorocznej edycji targów RemaDays będziemy mogli zaprezentować całe portfolio sprawdzonych rozwiązań LFP Epsona oraz druku specjalistycznego. Do produktów, na które warto zwrócić szczególną uwagę, na pewno należy zaliczyć nowe drukarki do wydruku na tekstyliach z legendarną Monna Lisą na czele. Atrakcją będą także drukarki z serii T, które zapewniają maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów – mówi Tomasz Kuciński, senior account manager – LFP z firmy Epson. - RemaDays 2019 daje nam możliwość spotkania się z przyszłymi i obecnymi klientami, by w pełnej okazałości przedstawić im rozwiązania naszej firmy oraz odpowiedzieć na ich pytania związane z szeroko rozumianym pojęciem druku wysokowydajnościowego”.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Epson

error: Kopiowanie zabronione!
cript>