Primera Europe zmienia nazwę na DTM Print
1 lut 2019 12:48

Firma Primera Technology Europe, producent rozwiązań do cyfrowego druku etykiet, a od 18 lat przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa Primera Technology na rynkach EMEA, poinformowała o zmianie nazwy na DTM Print.

Przez przeszło 3 dekady DTM – skrót od Data Technology Management – rozwinęła się z firmy garażowej w niezawodnego partnera i dostawcę rozwiązań do druku. Od 1986 r. DTM tworzy zindywidualizowane rozwiązania dla branż drukarskiej i komputerowej. Grupa DTM formalnie jednoczy wszystkie spółki-córki w jeden holding pod wspólną nazwą DTM Holding GmbH.

„Dzięki naszej pasji tworzenia rozwiązań szytych na miarę staliśmy się specjalistą w zakresie produktów niszowych. Od 2013 r. opracowujemy rozwiązania do druku na etykietach, wykorzystywane przez powszechnie znane firmy takie jak Coca-Cola, Mars czy L'Óreal - powiedział Andreas Hoffmann, dyrektor zarządzający DTM Print. - Naszym celem jest idealne dopasowanie sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych, by nasi klienci mogli drukować swoje pomysły.”

DTM bardzo się zmienił na przestrzeni lat. Obecnie zatrudnia ponad 40 pracowników, zajmuje 1,5 tys. m2 powierzchni biurowej, posiada zakład produkcyjny, a także pomieszczenia demonstracyjne i treningowe oraz pomieszczenie magazynowe (1200 m2). Teraz z myślą o przyszłości firma szykuje się na rozbudowę swojego portfolio produktów i usług. Odzwierciedleniem tej ewolucji ma być odświeżenie oryginalnej marki DTM.

Pytany o korzyści dla klientów, którzy współpracują z DTM Print, Hoffmann mówi z entuzjazmem: „Zaletą, oprócz naszego doświadczenia i wiedzy w branży druku, jest położenie firmy w niemieckim Wiesbaden, gdzie powstała w 1986 r. Wiesbaden ma bardzo dogodne położenie niedaleko Frankfurtu, gdzie mieści się największe europejskie lotnisko obsługujące wymianę handlową. To stąd będziemy obsługiwać naszych klientów i partnerów z obszaru EMEA, z jeszcze większą niż wcześniej pasją.”

Na podstawie informacji firmy DTM Print opracował TK