3M na targach RemaDays Warsaw 2019
7 lut 2019 14:57

3M zaprasza do swojej strefy na tegorocznych międzynarodowych targach reklamy i druku RemaDays Warsaw. W dniach 13-15 lutego, w strefie marki, odbędą się mistrzostwa 3M Wrap!t Ring #2 oraz prezentacje najnowszych rozwiązań produktowych.

W ramach stanowiska 3M na RemaDays Warsaw 2019 prezentowane będą najnowsze kolory w palecie folii do zmiany koloru pojazdu z serii 3M 1080, w tym nowy typ folii w ofercie - chrom. Eksperci opowiedzą o foliach graficznych 3M IJ180mC, ekologicznej 3M Envision 480mC oraz o odblaskowej folii do zadruku IJ780mC. Ponadto uczestnicy targów będą mogli zobaczyć w akcji taśmy tnące folię 3M Knifeless, które umożliwiają pracę bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni, np. karoserii samochodu.

W dniach 13-14 lutego, podczas drugiej edycji międzynarodowych mistrzostw 3M Wrap!t Ring, 14 aplikatorów z Polski i Ukrainy zmierzy się w zawodach oklejania Audi R8 foliami 3M. Dla wszystkich zwiedzających oznacza to możliwość obejrzenia na żywo całego procesu oklejania samochodu, a także kibicowania zespołom poprzez wzięcie udziału w ocenie projektów. Drużyny mierzą się w dwóch kategoriach: technicznej (sędziowanej przez ekspertów 3M) oraz wizualnej (ocena internautów na stronie www.wrapitring.pl).

Zawody nadzoruje Rafał Żmuda – certyfikowany trener 3M i światowej klasy specjalista, członek międzynarodowego stowarzyszenia Masters of Branding, sędzia konkursowy w ramach SEMA Show w Las Vegas. Na stoisku będzie można nie tylko śledzić zawodników, ale również dowiedzieć się wszystkiego, co wiąże się z procesem szkolenia i zdobywania wiedzy w zakresie oklejania pojazdów. Projekty oklejenia są autorstwa aplikatorów, a zadruk folii na konkurs Wrap!t Ring #2 przygotowuje Certyfikowana Drukarnia Wielkoformatowa DPSdruk.pl.

Ostatniego dnia gości targów czeka kolejna dawka wrażeń w postaci całościowej zmiany koloru auta Audi R8, którą w 3 godziny wykonają na stoisku aplikatorzy 3M Endorsed oraz 3M Preferred z DPSdruk.pl. Finalny projekt będzie można oglądać w pełnej krasie około godziny 13.00. Piątek to również dzień otwartych konsultacji w The Wrap Center oraz pokazy aplikacji folii na różne nietypowe powierzchnie.

Relacje z działań 3M na RemaDays oraz konkursu będą dostępne w czasie wydarzenia na oficjalnym kanale The Wrap Center na Facebooku (livestream), a następnie na 3MCentrumInspiracji.pl. Dodatkowo przygotowany jest specjalny odcinek 3M Studio z odpowiedziami na pytania w zakresie aplikacji folii zadawane przez widzów (https://engage.3m.com/3Mstudio). Jest to platforma edukacyjna stworzona dla profesjonalistów, którzy poszukują przydatnej wiedzy praktycznej oraz teoretycznej. Niemniej każdy zainteresowany tą tematyką może zarejestrować się na platformie i korzystać z materiałów udostępnianych przez 3M.

3M wspólnie z partnerami – Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl, oferującą wydruki z gwarancją 3M MCS oraz Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M – The Wrap Center zaprasza do swojej strefy na 3 dni niezapomnianych wrażeń.

Opracowano na podstawie informacji firmy 3M