Poznaliśmy program Xeikon Café Europe 2019
15 lut 2019 13:30

Konferencja Xeikon Café Europe 2019, która odbędzie się w belgijskiej Antwerpii w dniach 26-28 marca br., wykorzysta po raz kolejny formułę Akademii Wiedzy. Na program Akademii, stanowiący wszechstronny przegląd potencjalnych szans osiągnięcia zysku w tej branży - prezentowanych z biznesowej i technicznej perspektywy – będzie się składała seria równoległych sesji.

Business Talks (Rozmowy Biznesowe) pomogą uczestnikom pozyskać wiedzę i wgląd w możliwości rozwoju biznesu, natomiast praktyczne Tech Talks (Rozmowy Techniczne) skoncentrują się na technicznej charakterystyce szerokiej gamy rozwiązań do zastosowań końcowych. Elementem każdego wykładu – prezentowanym w trakcie lub po jego zakończeniu – będzie praktyczna demonstracja techniczna z wykorzystaniem jednej z działających na żywo maszyn, dobranych stosownie do aplikacji końcowych omawianych w trakcie sesji. Przegląd wszystkich sesji Akademii można znaleźć w specjalnej aplikacji na urządzenia przenośne Xeikon Café. W celu jej instalacji należy pobrać aplikację Eventmobi ze sklepów iTunes lub Google Play i wpisać kod „xceurope”.

W programie Business Talks znajdą się wykłady: „Poruszanie się wśród cyfrowych możliwości”; „Doskonalenie związku technologii cyfrowych i flekso”; „Wybór odpowiedniej technologii druku kluczem do sukcesu”; „Jak osiągnąć cele kolejnego etapu produkcji cyfrowej?”. Z kolei w programie Tech Talks będzie można wysłuchać prelekcji: „Odkrywanie złożoności cyfrowych etykiet IML”; „Gdy liczą się bezpieczeństwo żywności i jakość: korzyści ze stosowania suchego tonera”; „Korzyści kosztowe ze stosowania inkjet UV”; „Przegląd rozwiązań hybrydowych dla niskonakładowej produkcji etykiet i opakowań tekturowych”; „Zbyt gorące do utrzymania? Jak zyskać nieograniczone możliwości reklamy na kubkach papierowych”; „Woreczki stojące – okazja większa od etykiet”; „Jak gładko przebiega Twój biznes? Zyskaj na korzyściach z produkcji end-2-end”; „Teraz gorąco: zarabiaj na cyfrowych etykietach Heat Transfer”; „Rola projektanta w tworzeniu udanego workflow w produkcji etykiet i opakowań”; „Nowa normalność w cyfrowym zarządzaniu kolorem”; „Pozostając na bieżąco z nowymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności” (sesja dostępna jedynie 27 marca).

„Akademia Xeikon Café zapewnia uczestnikom wartościową okazję do poszerzania wiedzy - wyjaśnia Danny Mertens z Xeikon Café. - Celem jest przekazanie im praktycznych informacji, z którymi mogą wrócić do domu i wykorzystać je przy tworzeniu nowych szans biznesowych oraz rozwiązań zapewniających wartość dodaną ich klientom. Zarówno Business Talks, jak i Tech Talks prezentują wartość rynkową zapewnianą przez bliską współpracę między wszystkimi partnerami Xeikon Café, z których każdy dzieli się swoją wiedzą techniczną, a wspólnota jest zawsze silniejsza od sumy jej składowych. Co najistotniejsze, połączenie sesji Akademii z demonstracjami na żywo pozwala uczestnikom na dostęp do detali koniecznych, by podjąć konkretne działania korzystne dla ich przedsięwzięć.”

Akademii Xeikon Café będzie towarzyszyła Konferencja Xeikon Café, której sesje będą się odbywać każdego poranka; w ich trakcie będzie można wysłuchać wykładów decydentów z wielu firm (DS Smith, Continental Foods, Tough Crowd, Eurocod, Leaderform oraz Tapecon), a także specjalistów z branży druku (np. badacza trendów Aljana De Boera).

Na podstawie informacji Xeikon Café opracował TK

cript>