Sukces premierowej prezentacji nowego plotera OKI na RemaDays
19 lut 2019 09:30

Premierowy pokaz nowoczesnego i wszechstronnego plotera ekosolwentowego z oferty firmy Amagraf - OKI M-64s (z dodatkowym szarym kolorem) przyciągnął na jej stoisko liczne grono osób odwiedzających tegoroczne targi RemaDays i okazał się wielkim sukcesem.

„Druk ekosolwentowy to rozwiązanie, którego w coraz większym stopniu poszukują firmy zajmujące się drukiem wielkoformatowym – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – Zainteresowanie odwiedzających targi RemaDays Warsaw, podczas których po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasz najnowszy ploter OKI M-64s oferujący taki właśnie rodzaj druku, było ogromne i potwierdziło tę tezę. Przede wszystkim z racji możliwości, jakie oferuje ta maszyna. Gwarantuje wydruki o wysokiej jakości, a dodatkowo jest bezpieczna dla środowiska. Można ją stosować do wydruków znajdujących zastosowanie zarówno na zewnątrz (z 3-letnią gwarancją dotyczącą jakości, bez laminowania) , ale również wewnątrz, ponieważ nie wydziela przykrego zapachu”.

Ploter OKI M-64s oferuje druk w konfiguracji 6 lub 7 kolorów. Pracuje z prędkością 66,5 m2 i drukuje z jakością 900 dpi. „Jakość wydruków z tego plotera zachwycała naszych targowych gości, co bardzo nas cieszy. To rozwiązanie dedykowane mniejszym firmom, drukarniom i agencjom reklamowym, które realizują projekty o mniejszej skali, ale stawiają na jakość, dbałość o środowisko naturalne i ludzi, którzy pracują przy tych urządzeniach. Zastosowane w urządzeniu atramenty oraz technologia zapewniają wydruki o naprawdę niezwykłej intensywności, dlatego przyciągają one uwagę, co potwierdzali nasi goście, którzy licznie przyglądali się pracy maszyny podczas wszystkich dni targowych”.

Wraz z ploterem dostarczane jest oprogramowanie sterujące – CP Manager – które można obsługiwać za pomocą komputera. Otrzymało ono, jak podaje OKI, specjalne wyróżnienie zespołu badawczego BLI za kompleksową funkcjonalność i praktyczność oraz zyskało status 5 gwiazdek w zakresie zarządzania i monitorowania urządzeń. Istotny dla użytkowników, jak podaje firma, jest również fakt, że atramenty WX dla tego urządzenia posiadają certyfikat 3M/MSC. „Jest on nie tylko gwarancją na wydruk – mówi Piotr Alwingier - ale przede wszystkim otwiera użytkownikom maszyn OKI M-64s drogę do dużych projektów – dla stacji benzynowych, sieciowych sklepów czy restauracji, firm kurierskich i wielu innych, które wręcz wymagają tego właśnie certyfikatu”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Amagraf